Nutriční terapeut Mgr. Monika Tělupilová, DiS., Brno

0
3091
Nutriční terapeut Mgr. Monika Tělupilová, DiS., Brno
Nutriční terapeut Mgr. Monika Tělupilová, DiS., Brno

Výživová poradna zaměřená na hubnutí za pomocí úpravy jídelníčku bez doplňků stravy a vhodné stravování z běžně dostupných surovin. Dále nabízím analýzu skladby těla na InBody 230. Provádím masáže, baňkování, čínskou masáž tuina a ošetření na přístroji Lymfit 3v1.

Jsem Mgr. Monika Tělupilová a zabývám se hubnutím výhradně BEZ doplňků stravy, masážemi, relaxací a změnou životního stylu!

 

Každý klient má u mě možnost  výběru z několika služeb. V rámci výživového poradenství poskytuji úpravu stravovacího režimu, sestavením individuálního jídelníčku na hubnutí nebo přibírání do svalové hmoty. Dále je možné využít tvarování postavy na přístroji lymfit nebo využít některé masérských služeb.

Mojí filozofií je pomoci klientovi ke komplexní a trvalé změně životního stylu, zhubnutí přebytečných kil, zlepšení kondice, zvýšení sebevědomí, uvolnění a relaxace.

Po celou dobu o vás budu pečovat tak, jak na základě současných vědomostí a poznatků z teorie i praxe nejlépe dovedu. Proto se neustále snažím o zvyšování svojí kvalifikace a rozšiřování znalostí ze všech oblastí, ve kterých působím.

Kontakty na Nutričního terapeuta Mgr. Monika Tělupilová, DiS., Brno

Web: www.vyzivovyporadce-brno.cz

Mobil: +420 732 433 746

E-mail: monika.telupilova@gmail.com

Adresa firmy:

Cejl 538/93
60200
Brno, Zábrdovice

U vchodu zvoňte na Mgr. Monika Tělupilová, DiS., prostory jsou v přízemí.

Otevírací hodiny:

  • Dle objednávek (nejpozději do 20:00 hod)
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here