Nutriční terapeut Poliklinika Sever, České Budějovice

0
2786
Nutriční terapeut Poliklinika Sever, České Budějovice
Nutriční terapeut Poliklinika Sever, České Budějovice

Poradenství v oblasti výživy se zaměřením na určení metabolických typů a vytvoření individuálního výživového plánu pomocí metody Komplexní nutriční typologie. Věnujeme se jak klientům s nadváhou, tak sportovcům, dětem, diabetikům, atd.

Potřebujete poradit s úpravou váhy, nastavit individuální jídelníček, vedení v oblasti zdravého životního stylu? Pak jste správně na stránkách výživového poradenství.

Pracuji s klienty s nadváhou, dětmi, sportovci, různými zdravotními omezeními(diabetes, cholesterol, celiakie, aj.).

Výživový plán sestavuji podle programu Komplexní nutriční typologie – Komplexní nutriční typologie je postavena na tradiční, celostní i moderní medicíně. Analýzou pH, krve, genů, fyzických i psychických dispozic zjistím typ Vašeho metabolismu.

Každý jsme jiný, máme jiný typ postavy, různé chutě, genetickou výbavu, trávení, ale i způsob života. Proto je vhodné sestavit jídelníček podle Vašich potřeb a ne předat pouze obecné rady. Pokud si chcete zdravou váhu udržet, je potřeba změnit návyky trvale a ne jen dočasně.

Důležitou součástí mojí práce je péče o Vás – kontroly. Správně sestavený jídelníček na papíře nezajistí jeho dodržování v praxi – běžné životní nástrahy, jako vánoce, dovolená, návštěvy, služební cesty, atd. můžou narušovat Váš nový životní styl a časté selhávání vede ke snížení motivace pokračovat dále. Na pravidelných kontrolách si ukážeme výsledky Vašeho snažení, naučíte se dodržovat správné stravovací návyky a naopak se odnaučíte ty nesprávné.

Kontakty na Nutričního terapeuta Poliklinika Sever, České Budějovice

Web: www.hubnutibudejovice.cz

Mobil: +420 733 438 370

Telefon: +420 386 358 021

E-mail: viva@svet-zdravi.cz

Adresa firmy:

Na Sadech 1864/23
37001
České Budějovice 3

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 17:00
  • Úterý: 09:00 – 17:00
  • Středa: 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 17:00
  • Pátek: 09:00 – 17:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here