Nutriční terapeut Anita Langerová, Trutnov

0
2344
Nutriční terapeut Anita Langerová, Trutnov
Nutriční terapeut Anita Langerová, Trutnov

Zvýšení sportovního výkonu, zlepšení pohybu a prevence proti nemocem, hubnutí. Vytvoření redukčního nebo tréninkového plánu na míru. Analýza zdravotního stavu pomocí kondičního orgánového skeneru. Jsem tu pro všechny z vás, kteří jste se rozhodli se sebou něco udělat. Kurzy, školení, přednášky.

Fitness instruktor

Působím komplexně jako instruktor fitness forem. Na základě vašich možností, schopností, zdravotního stavu, zaměstnání a všech souvislostí vám doporučím ideální cestu cvičení a redukce. Ne vždy ale snaha každého z nás vydrží dlouhodobě. Je potřeba pochopit sám sebe a umět s tím pracovat tak, aby jsme nejen dobře vypadali, ale hlavně se tak cítili. Se správnou strategií, která vede ke zvýšení sportovního výkonu, zlepšení pohybu a zformování postavy vám ráda pomůžu.

Kondiční orgánový skener

Pokud máte zájem o zkušební měření kondice Kondičním Orgánovým Skenerem, nabízíme Vám možnost jednorázového proměření. Samotné měření netrvá déle než minutu a výsledkem měření je ucelená textová zpráva o stavu Vaší tělesné kondice a jednotlivých orgánů Vašeho těla. S následným vytvořením redukčního nebo tréninkového plánu na míru Vám pomůže fitness instruktor.

Program hubnutí

Sestavení jídelníčku nebo fitness instruktor a využití jeho služeb jsou v dnešní době velkým byznysem. Jídelníček si lze nechat nastavit tzv. na míru snad na každém rohu. Ale co to je ta správná míra? U nás pracujeme s osobností každého individuálně a nastavujeme hubnutí tak, aby bylo efektivní a dlouhodobé. Tabulkové výpočty, vážení potravin a tomu podobné praktiky jsou jistě efektivní, ale v naší práci je používané velice omezeně.

Cvičební a tréninkové plány

Ve zdravém těle zdravý duch a nebo snad pozitivní přístup k životu a chuť se hýbat? Obojí je správné. Pevné svaly a lepší kondice je navíc ochranným prvkem nejen pro psychiku, ale i pro celkovou odolnost těla v dnešní uspěchané době. Je jedno zda máte rádi stolní tenis, kopanou či fitko a činky. Pohyb by pro vás měl být zábavou, ne nucenou povinností. Podle toho se také dostavují výsledky. K efektivním výsledkům Vám pomůže fitness instruktor.

Detoxikace a odkyselení

Překyselený organizmus = nemocný člověk. Stěžejním bodem nejen ve sportu, v redukcích či léčbě je udržet tělo v rovnováze. Pokud tomu tak není, vždy si takto nevyvážené tělo vybere někde svoji daň. A to minimálně v demineralizaci kloubů, časté nemocnosti, nebo bohužel ve vážných diagnózách.

Lekce

Jsem fitness instruktor a lektor skupinových i individuálních lekcí různých forem, od aerobních po formovací, klidové, harmonizační a léčebné. Novinkou je nyní Kraniosakrální jóga, která má samoléčebné a detoxikační účinky. V průběhu léta tu najdete rozpisy těchto lekcí.

Obchodní spolupráce

Nabízíme spolupráci všem, kteří se věnují podobnému oboru v oblasti zdraví a pohybu. S každým se domlouváme individuálně. Stačí nám jen zavolat či napsat a vše společně naplánujeme.

Školení a přednášky

Workshopy a přednášky pro skupiny v délce cca 2 – 3 hodin je možné zajistit prakticky kdekoliv v ČR. Nyní působíme nejvíce v těchto regionech: Trutnov, Vrchlabí, Blansko, Brno, Svitavy, Olomouc, Praha, Hradec Králové.

Kraniosakrální jóga

Kraniosakrálnímu rytmu a jeho odezvě ve tkáních se říká dech života. Pokud tento dech slábne, slábne tělo ve své vitalitě. Tato rezonance se přenáší každičkou buňkou a iniciuje její otevření pro výživu a následné vypuzení odpadních látek. Z toho je patrné, že pokud se ztiší rytmus, odezva zasáhne celé tělo.

Kontakty na Nutričního terapeuta Anita Langerová, Trutnov

Web: www.anitamia.cz

Mobil: +420 608 600 620

E-mail: anita.bodyfitness@gmail.com

Adresa firmy:

Žižkova 127
54101
Trutnov, Horní Předměstí

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here