Nutriční terapeut Petra Martečíková, Jablonné v Podještědí

0
1530
Nutriční terapeut Petra Martečíková, Jablonné v Podještědí
Nutriční terapeut Petra Martečíková, Jablonné v Podještědí

Nabízím wellness poradenství – jak zredukovat svou váhu (snížení váhy, přibrání váhy), jak se dostat zpět do kondice a přibrat svalovou hmotu.

V oblasti hubnutí, kondice a správné výživy působíme úspěšně více než 20 let, ve kterých jsme pomohli tisícům lidí dosáhnout jejich vysněné postavy. Pomůžeme i Vám!

NAŠE STRAVOVACÍ PLÁNY PRO POHODLNOU KONTROLU VÁHY

Naše patentované stravovací plány Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky a nabízejí individuální řešení, které přináší skutečné výsledky.

Díky našim základním principům získáte svou vysněnou postavu pohodlně, zdravě a efektivně. Ke zhubnutí přebytečných kil od nás navíc získáte i tyto výhody

  • individuální přístup, dlouhodobé a pravidelné poradenství s osobním poradcem bez hladovění
  • bez počítání kalorií
  • zvýšení vitality, výkonnosti a energie
  • koncepce hubnutí vytvořená na základě vědeckých výzkumů a klinických studií
  • udržení dosažených výsledků bez následného „jojo-efektu“

Naše zásada je zhubnout jednou a navždy za asistence osobního výživového poradce, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s našimi individuálně přizpůsobenými stravovacími plány.

JAK ZAČÍT A ZHUBNOUT?

Jisté však je, že většina z nás se cítí dost zmateně, když se chceme orientovat v dietách a hubnutí. A není divu – v televizi, časopisech, prostě ze všech médií jsme doslova bombardováni nejnovějšímimetodami hubnutí, které „zaručeně fungují“. Reklamy nám většinou namlouvají, že při těchto metodách nemusíme téměř nic a že bez problémů získáme lepší postavu za pár týdnů apod. Jak je tedy možné, že pořád tloustneme a tloustneme? Že by snad tyto snadné metody nefungovaly?

Většina diet je navržena tak, že by člověk musel většinu času trávit v kuchyni. Jsou samozřejmě i finančně náročné, je potřeba si neustále počítat kalorie a trápíte se tím, že nemůžete jíst to, co máte rádi. Nebo Vám nabízejí jednoduché řešení, kdy naopak nemusíte dělat vůbec nic, stačí jen jíst zázračné pilulky. Opravdu se Vám chce uvěřit, že by to mohlo fungovat?

Doufáme, že nechcete žít a hubnout jedním z těchto způsobů. Dosáhnout své vysněné postavy tím totiž dlouhodobě nedokážete. Vůlí zhubnete možná nějaká ta kila, ale brzy je naberete zpět a budete se cítit daleko hůře. Prostě další pokus, co nevyšel.

Určitě Vám to je povědomé…

Kontakty na Nutričního terapeuta Petra Martečíková, Jablonné v Podještědí

Web: www.hubnete.cz/marte

Mobil: +420 722 905 526

E-mail: petra.martecikova@seznam.cz

Adresa firmy:

Jablonné v Podještědí
Kněžice 6
47125

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here