Nutriční terapeut Miroslava Kleplová, Chomutov

0
2465
Nutriční terapeut Miroslava Kleplová, Chomutov
Nutriční terapeut Miroslava Kleplová, Chomutov

Nabídka služeb osobního trenéra fitness a specialisty na výživu. Provádím poradenství a tréninky v oblasti hubnutí, redukce tělesného tuku, výživy, nabrání svalové hmoty, zlepšení fyzické kondice a tvarování těla. Na základě analýzy Vám jsem schopna vypracovat tréninkový program.
Služby

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, tak aby spolupráce se mnou byla pro Vás nejen přínosem ale i příjemným odreagováním od každodenního shonu a starostí.

1) Naše první schůzka ve fitcentru začíná osobním pohovorem.Výchozím bodem je analýza současného stavu (hmotnost, množství tělesného tuku, BMI), s ohledem na Váš věk, Vaše požadavky a stanovené cíle. Tato konzultace je pro Vás zdarma.

2) Na základě této analýzy Vám jsem schopna vypracovat tréninkový program, který podle potřeby zahrnuje především :
-Váš individuální tréninkový plán – výběr vhodných cviků a jejich vzájemné propojení pro optimální dosažení cíle s ohledem na případné zdravotní omezení a rizika.
-Váš individuální stravovací plán – úprava životosprávy, stravovacích zvyklostí a poradenství v oblasti sportovní výživy.

3) Odborné vedení (instruktáž) při tréninkových hodinách podle tréninkového plánu, které zahrnuje kontrolu Vašeho zvládnutí správné techniky prováděných cviků. Jakmile zvládnete techniku, můžete pokračovat dále sami nebo mohu vést osobně každý jednotlivý trénink. Společné cvičení s trenérem Vás motivuje k dosažení cílů stanovených před rozhodnutím začít cvičit, udržet pravidelnost tréninků a nepřestat s cvičením z důvodů slabé vůle. Vždy spolu najdeme takovou formu, která Vám bude nejlépe.

Kontakty na Nutričního terapeuta Miroslava Kleplová, Chomutov

Web: www.redukcenadvahy.com

Mobil: +420 604 255 283

E-mail: info@redukcenadvahy.com

Adresa firmy:

Cihlářská 5478
43003
Chomutov

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here