Nutriční terapeut Nutrivita, Brno

0
2281
Nutriční poradce Nutrivita, Brno
Nutriční poradce Nutrivita, Brno

Výživová a laktační poradna. Hubnutí pomocí úpravy jídelníčku na míru, bez doplňků stravy. Analýza složení těla na InBody. Nutriční konzultace pro lidi s nadváhou, zdravotními problémy, kojící ženy, děti i seniory. Poradenství při kojení. Odborník s VŠ vzděláním – výživa člověka a chemie potravin.

Služby výživové poradny:

Měření na InBody

V poradně máme k dispozici přístroj InBody 120, pomocí kterého zjistíte, jak jste na tom s tělesnou kondicí. Odhalí s velkou přesností, jaké množstvívody, svalů, tuků, viscerálního tuku a minerálůmáte v těle a dále jak jsou svaly a tuky v těle rozloženy. Software pak dokáže vypočítat další informace, jako je BMI, bazální metabolismus, tělesné obvody atd.

Výživové konzultace

Věřím, že zdravý životní styl není otázkou držení diet ani kupování drahých doplňků stravy a v tomto duchu také vedu svoji poradnu zdravé výživy.

Chcete zhubnout zdravě, s rozumem, natrvalo a neumíte se vyznat v nepřeberném množství často protichůdných informací o zdravé výživě na internetu? Nechte si poradit.

Kromě klasických programů na hubnutí a udržení hmotnosti, nabízím také nezávazné konzultacezdravého životního stylu a měření na přístroji InBody samostatně nebo s konzultací.

 

Kontakty na Nutričního terapeuta Nutrivita, Brno

Web: www.nutrivita.cz

Mobil: +420 702 308 025

E-mail: info@nutrivita.cz

Adresa firmy:

Bzenecká 4226/23
62800
Brno, Židenice

Poradna se nachází v 1. patře. Klienti jsou vyzvedávaní před budovou.

Otevírací hodiny:

  • Po telefonické domluvě
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here