Nutriční terapeut Ing. Josef Kolek, Čeradice

0
1979
Nutriční terapeut Ing. Josef Kolek, Čeradice
Nutriční terapeut Ing. Josef Kolek, Čeradice

Poskytuji výživové poradenství. Prodej přípravků na hubnutí.

Již řadu let jsem se snažil zhubnout různými zaručenými dietami. Výsledek byl horší než před hubnutím. Poslední šance byl internet, kde jsem náhodou našel jak zhubnout a váhu si udržet. Měl jsem hodně zdravotních problémů (nadváha, únava, nadměrný kašel, problémy s klouby hlavně kolen, špatně se mi dýchalo, nadměrné pocení…)

Pod vedením výživového poradce jsem před 6-ti letyzhubnul ze 110 kg za 6  měsíců na 88 kg a váhu si dodnes držím Výše zmiňované zdravotní problémy mi zmizely, na operaci s koleny jsem nemusel a ostatní klouby se neozývají.

Nebylo to snadné si zvyknou na jiný způsob stravování, ale s pomocí osobního výživového poradce, který mi upravoval program na tělo, dodával mi potřebnou podporu, jsem toho skutečně dosáhl.

Vzhledem ke zkušenostem při mém zdravém hubnutí a také z výsledků mých klientů, kteří úspěšně zdravě zhubli, Vám poradím a doporučím režim zhubnutí nebo nabrání váhy.

Jaký je správný způsob a recept ke zhubnutí?

Většina lidí si není úplně jistá – a není se čemu divit – v televizi, časopisech, prostě ze všech médií jsme „bombardováni“ zaručenými metodami hubnutí. Reklamy nám většinou namlouvají vše možné i nemožné. Zpravidla slibují zázraky, nové zaručené způsoby…, to vše mnohdy zaštítěné slavnou celebritou a příslibem, že při těchto metodách nemusíme téměř nic a že bez problémů získáte dokonalou postavu za pár týdnů. Proč ale pořád tloustneme a tloustneme?

Pro hubnutí zdravým způsobem si výslednou váhu dlouhodobě udržíte,    k tomu je potřeba dostat stravování do rovnováhy s minerály a vitamíny.

Nedoporučujeme žádná drastická omezení v jídle, ani diety nejsou  řešením!

Pokud tělo začne omezovat přísun živin, tak nastane logická reakce…, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. Po krátkodobém úbytku váhy začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, tělo má tendenci šetřit energií a zpomalí metabolismus = vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdravotní stav se ještě víc zhorší.

  • Pomůžeme Vám zhubnout, nabrat váhu a tu si v pohodě udržet tak, jako se to podařilo mně a mnoha našim klientům.
  • Nebudete počítat kalorie, odvažovat jídlo ani nuceni zcela vypustit Vaše oblíbená jídla.
  • Nebudete muset tvrdě cvičit např ve fitku, ale přiměřeně delší pohyb už urychluje hubnutí.

Kontakty na Nutričního terapeuta Ing. Josef Kolek, Čeradice

Web: www.wellnesszivot.com

Mobil: +420 723 292 963

E-mail: josefkolek@seznam.cz

Adresa firmy:

Čeradice 39
43801

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 17:00
  • Úterý: 09:00 – 17:00
  • Středa: 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 17:00
  • Pátek: 09:00 – 17:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno

Dle domluvy i jiné termíny.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here