Nerezový gril s lávovým kamenem jako skvělý vánoční dárek pro přípravu zdravých a chutných jídel

0
437

Lámete si hlavu s tím, co partnerovi, rodičům nebo sourozenci věnovat pod stromeček? Jestliže je daná osoba milovníkem dobrého jídla a ráda vaří zdravě, výborným dárkem bude nerezový gril. Je cenově dostupný a máte-li krytou verandu, terasu či pergolu, můžete jej využívat po celý rok.

Zdravé grilování na kameni

Grily, které disponují lávovým kamenem, představují zdravou úpravu masa, zeleniny i ovoce. U grilů s grilovací mřížkou dochází k odkapávání tuku do ohně, čímž vznikají karcinogenní látky. S lávovým kamenem se vám to nestane. Ten je nahříván ohněm, maso, které na něj položíte, se ihned zatáhne a zůstane šťavnaté, nevysouší se. Vynikající chuť má nejen maso připravené na nerezovém grilu s lávovým kamenem, ale i houby, papriky, ananas, nejrůznější ovoce i zelenina, které nebudou propadávat do ohně.

 

Grilovat na lávovém kameni je naprosto jednoduché, zvládne jej i naprostý začátečník. Co se týče údržby, ani tady si nemusíte dělat obavy. Buď zbytky pokrmu odstraníte kovovou škrabkou, obracečkou, nebo použijte přímo sadu na čištění kamene, kde najdete i návod, jak vyčistit grilovací kámen.

K dostání je i gril s lávovým kamenem 3 v 1, u nějž najdete nejen lávový kámen, ale i mřížku a špízové jehly. Budete-li si chtít občas připravit jídlo i jinak než na lávovém kameni, budete tak moci hravě učinit.

České multifunkční grily s tradicí

U nás jsou k dostání kvalitní české multifunkční grily od společnosti Grilmen. Všechny modely jsou vyrobené ze spolehlivých materiálů, jsou bytelné a dovedou spolehlivě sloužit po mnoho let. Použité lávové kameny jsou dováženy z Itálie, protože naše žula nebo diorit nejsou tak odolné a praskají.

Grily Grilmen můžete používat k zahradnímu grilování pro širokou rodinu, kdy si díky multifunkčnosti každý přijde na své, ať už má rád pokrm připravený na grilovací mřížce nebo lávovém kameni. Podívejte se na kompletní nabídku na webových stránkách grilmen.cz a obdarujte vaše blízké dárkem, který skutečně hojně využijí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here