Není kolagen jako kolagen – zaměřte se na prémiový mořský kolagen

0
712

Všimli jste si, že vaše pleť a vlasy nejsou v TOP kondici nebo chcete celkově zlepšit svou vnější i vnitřní vitalitu a krásu a přemýšlíte o užívání kolagenu? Poradíme vám, jak vybrat opravdu účinný a kvalitní kolagen na klouby, pleť a vlasy.

Obsah článku

Nejlepší kolagen je ten, se kterým dosáhnete intenzivního omlazení

Hlavním smyslem užívání kolagenu je dodat tělu to, o co po 25. roce života přichází – látku, která přispívá k pružnější a pevnější pokožce, pomáhá zmírňovat tvorbu vrásek, zpevňuje klouby a šlachy a dodává lesk a sílu vlasům.

Co by měl kvalitní kolagen obsahovat

Nenechte se zmást a svůj výběr směřujte především na prémiový mořský kolagen, který obsahuje všechny 3 typy rybího kolagenu:

  • kolagen I. typu – podporuje mladistvý vzhled pleti, zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů
  • kolagen II. typu – zlepšuje vitalitu chrupavek, kloubů a celého těla
  • kolagen III. typu – napomáhá správné funkci cév, zažívání, zlepšuje zdraví pokožky, vlasů i nehtů

Tyto tři typy kolagenu obsahují kolagenové drinky B. ESTĒE Collagen, které jsou výjimečné nejen tím, že jde o 100% bioaktivní hydrolyzovaný mořský kolagen s výbornou vstřebatelností, ale svou roli zde hraje také obsah kyseliny hyaluronové a vitaminu C.

Je důležité abyste užívali právě kolagen s kyselinou hyaluronovou. Ta současně s kolagenem přispívá k lepší hydrataci pleti a tím napomáhá k intenzivnějšímu omlazujícímu efektu a redukci vrásek. Nezastupitelnou funkci má i vitamin C, bez kterého by se kolagen do organismu nevstřebával.

Chtějte přírodní kolagen z volně žijících ryb – mořský kolagen

Opět nejde o planou radu, ale o podložený fakt. Tým dermatologů spolupracující s  uznávanou estetickou lékařkou MUDr. Janou Šimurdovou Bastien vyvinul složení s mořským kolagenem, který pochází z volně žijících lososů a tresek. Z nich se získává vysoce kvalitní mořský kolagen s mimořádnou účinností.

Kolagen drink – dopřejte si omlazující kůru snadno a rychle

Určitě jste již slyšeli o kolagenových tabletách, sérech nebo želatinových kapslích. Pokud ale chcete opravdu skvěle vstřebatelný kolagen, sáhněte po kolagenovém drinku. Jedná se o hydrolyzovaný mořský kolagen ve formě prášku. Ten se jednoduše rozpustí ve vodě nebo se přidá do jídla.

Nemusíte se bát, že by byl mořský kolagen cítit po rybině – naopak, chutná skvěle a dokonce je k dostání v řadě příchutí, takže svůj den můžete začít čistým přírodním kolagenovým drinkem s chutí pomeranče nebo třeba jahody.

Důvody, proč s užíváním kolagenu neotálet

  • má výborné účinky v boji proti vráskám
  • posiluje naše klouby i kosti
  • zlepšuje kvalitu nehtů, vlasů a řas
  • podporuje, posiluje a zvyšuje vstřebatelnost živin
  • více zde

Spolehněte se na prověřenou kvalitu

Chcete si být jisti, že jste si vybrali opravdu kvalitní a spolehlivý kolagenový produkt? Skutečně bezpečný, prověřený produkt s garancí kvality prošel schválením a řádnou registrací na Úřadu veřejného zdravotnictví ČR, případně SR.

Nyní už víte, jak vybrat kolagen, se kterým objevíte kouzlo znovunavrácené vitality, zdraví a krásy.

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here