Co nosit jako družička: 7 nápadů ze skutečných svateb

0
981
Svatba je velmi významnou událostí, na kterou bychom se, co se týče oblečení a volby doplňků měli náležitě ustrojit. Jestliže máte navíc nějakou „funkci“, měli byste se nad výběrem společenského oblečení zamyslet o to víc. V případě družiček si někdy nevěsty samy vybírají, co si mají družičky obléknout. Pokud tomu tak není, můžete se s ní pro každý případ poradit, a pokud máte „volnou ruku“, možná se vám zalíbí některý z těchto tipů.
  1. Krásné maxi šaty – prvním typem jsou moderní, velmi praktické a slušivé maxi šaty. Umí schovat všechny nedokonalosti postavy, dělají nádherné všechny ženy. Stačí vybrat slušivou látku, nekrčivý materiál a dokonalý střih.
  2. Pouzdrové šaty jako evergreen – střihově dělají krásnou postavu drtivé většině žen, hodí se pro každou věkovou kategorii. S cool doplňky, které je oživí, budou dokonalé.
  3. Kolová sukně – velmi hezky vypadá i kolová sukně, která zvýrazňuje pas, boky a ženy dělá velmi ženskými. Kolová sukně se velmi dobře nosí a vypadá jedinečně.
  4. Upnutý top s nadýchanými rukávy nebo body se zdobením u krku – tak přesně tohle může být oblečení vhodné ke kolové sukni.
  5. Široké kalhoty z letní látky – v obchodech aktuálně najdete i široké, velmi ženské kalhoty, které mohou mít v pase mašli ze stejné látky, jako jsou kalhoty. Protože jsou volné, jsou vzdušné, příjemné, ideální i na letní dny.
  6. Nazujte špičaté lodičky – aby byl vzhled dokonalý, potřebujete i vhodnou obuv a doplňky. Špičaté lodičky v růžové, červené, tmavě modré nebo třeba žluté barvě mohou být úžasné, jde o to, jakou barvu budou mít vaše šaty.
  7. Nebojte se sandálů – také kožené sandály v decentním a jednoduchém provedení mohou být dokonalou obuví na svatbu. Jsou ideální tehdy, když obléknete maxi šaty, nebo máte pestrobarevnou dlouhou sukni.

Na závěr můžeme říci, že je nutné zaměřit se i na výběr vhodné dámské tašky – nepokazte celkový dojem velkou kabelkou. Méně je tady více, rozhodně si nemůžete vzít velkou kabelu, i když potřebujete spoustu drobností. Jednoduše budete mít dvě zavazadla. Jedno schované v autě nebo někde, kde je to možné, a druhé u sebe, které vás bude reprezentovat. Ideálně psaníčko, malou kabelku přes rameno nebo stahovací pytlík ve společenském provedení.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here