K tomu, abyste byly zdravé a cítily se pohodlně i při sportu, vám pomůže funkční oblečení

0
695

Chceme-li být zdraví, nejčastěji se zaměřujeme na to, co jíme, zda spíme na kvalitní matraci, usedáme v práci na ergonomickou židli, jestli cvičíme dostatečně a správně atd. Mnohdy ale zapomínáme na to, že za naše zdraví, bezbolestnost zad, svalů nohou a mnoha dalších částí těla, může za to, do jakého oblečení se oblékáme a jaké spodní prádlo používáme.

Je jedno, jestli jde o činnost volnočasovou či přímo sportovní. Oblečení by mělo být nejen hezké a trendy, měli bychom se v něm cítit komfortně. Jaké si ale vybrat, aby bylo sportovní & funkční? Možností máte mnoho, ať už je vám dvacet nebo padesát.

Spodní prádlo je jedno z nejdůležitějších

Běháte, nebo chodíte do fitka a snažíte se o to, aby bylo vaše tělo štíhlé a pevné? V tom případě se nevyhnete poskakování, nárazům, zapojováním všemožných svalů. U žen při běhu velmi záleží nejen na obuvi tlumící nárazy, ale i na dokonale padnoucí sportovní podprsence. Budete-li běhat dlouhodobě bez oporu zajišťující podprsenky, dostavit se mohou nejen bolesti prsou, ale také zad, zvláště pak u žen, jimž byla prsa dopřána ve větší velikosti. Sportovní podprsenky jsou přitom velmi hezké na pohled, máte-li ráda sportovní styl, budete nadšeny. Boxerské provedení je velmi populární a splňuje všechny požadavky. Ani klasické typy ale nic nepostrádají. Je zajištěna pevnost díky širším ramínkům, materiál je taktéž pevný, ale prodyšný a pro pokožku příjemný. Pozor dejte i na kostice a švy. Kosticové podprsenky při sportu vůbec nepoužívejte.

Kalhoty a trička

Na kola oblékáme již dá se říct standardně cyklistické dresy. Dělají hezkou postavu, jsou vyztuženy na patřičných místech a při pocení umí odvádět skvěle pot, aniž by vám bylo chladno. I do fitka si pořiďte komplet, ve kterém se budete líbit sobě i ostatním. Velmi slušivé jsou legíny s potiskem, k nimž zvolte top v jednobarevném provedení.

Chystáte-li se běhat, oceníte jistě pohodlí a teplo. Proto do skříně uložte i tepláky, které budete střídat s legínami podle počasí i vaší aktuální nálady.

Je podzim, a tak myslete na ochranu před chladem. Mikiny, ať už se zipem nebo bez něj vám teplo zajistí. Na ně používejte sportovní bundy, nejlépe ty odolné proti větru a dešti, odvádějící přebytek tepla a vlhkost.

Buďte při sportu šťastná a hezká. Chtějte se líbit a cítit pohodlně. Oděná do kvalitního oblečení a obuvi budete cvičit mnohem raději. Myslete na sebe a při dalším brouzdání internetem si obhlédněte kvalitní a funkční oblečení značky Esprit v mnoha jeho podobách.

K tomu, abyste byly zdravé a cítily se pohodlně i při sportu, vám pomůže funkční oblečení
4 (80%) 1 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here