Hubnoucí kalhoty – pomůžou Vám zhubnout nebo je to další lákadlo na peníze

0
3888

Když nás popadne touha zhubnout, uděláme pro to většinou cokoliv. Někteří honem hledají zaručené diety, další hned objednávají koktejly na hubnutí, čaje na hubnutí, někteří hledají novinky například v podobě hubnoucích kalhot. Fungují vůbec nebo je to opět jen tahák na peníze. Pomohou Vám kalhoty na hubnutí opravdu zhubnout nebo je to jen marketingový trik, kterým chtějí firmy vylákat ze zoufalých lidí peníze.

Lidé věří reklamně. Bohužel!

Lidé, kteří chtějí zhubnout, často uvěří všemu, co vidí v televizi nebo na internetu. V reklamě se na nás nejprve mračí slečna, která je oplácaná a nešťastná, protože jí její kalhoty nedělají hezkou postavu a ona chce zhubnout. Nic jí ale nepomáhá. Přijde usměvavá hubená slečna a nabídne té smutné, oplácané, ať vyzkouší tyto super zázračné hubnoucí legíny. Navíc jí vysvětlí, že vlastně hubne jen tím, že se potí. Slečna je nadšená, do kalhot se hned oblékne a už cítí ty zázračné účinky. Připomíná Vám to něco? Věříte tomu? Může něco takového fungovat? Jaké možnosti jsou na našem trhu?

Z čeho můžete vybírat?

Pokud dáte do vyhledavače na internetu hubnoucí kalhoty, vyskočí na Vás buď kompresní punčochy, anebo také legíny, které mají pomáhat hubnout. Jaký je mezi nimi rozdíl? Které Vám pomohou?

Legíny na hubnutí (v poslední době novinka na našem trhu)

Údajně fungují na principu většího pocení a měly by také rychleji spalovat tuky. Někteří výrobci uvádějí, že budete spalovat až 4x rychleji! Legíny na hubnutí jsou vyrobené z neoprenové tkaniny (alespoň to výrobce uvádí). Vhodné jsou jak na chůzi, běh či jiní sporty, tak i na běžné nošení. Zvyšují tělesnou teplotu a tím Vám mají pomoct hubnout.

U lidí mohou fungovat jako placebo. Od pradávna mají lidé spojenou námahu s potem. Takže pokud budete legíny nosit, pod nimi budete zpocení, budete věřit tomu, že hubnete. Bohužel, tak to nefunguje.

Dejte si pozor na to, co kupujete. Vše, co vypadá, že Vám zaručeně pomůže zhubnout a navíc se vlastně vůbec nenadřete a nemusíte se v ničem omezovat, prostě NEFUNGUJE! Kdyby ano, jsou všichni okolo hubení a spokojení.

Kompresní punčochy

Tyto punčochy (a další kompresní oblečení) pomáhají rozproudit lymfatický systém. Pokud nám ten správně nefunguje, nezhubneme. Nejprve bychom ale měli podstoupit vhodně zvolenou lymfodrenáž a následně používat kompresní oblečení.

Jak kompresní oblečení funguje?

Jednoduše řečeno, nám kompresní oblečení zpevní kůži, a lymfa se pak může pohybovat rychleji. To podporuje hubnutí.

Pokud si budete vybírat kompresní oblečení, nechte si poradit od odborníků. Nevhodně zvoleným oblečením si můžete lymfu zpomalit. Například u kalhot by měl být tlak v oblasti kotníků větší než v oblasti stehen.

Kdy můžeme kompresní kalhoty (oblečení) nosit?

  • Na cvičení
  • Při běžných činnostech
  • Po lymfodrenáži

 

Kde sehnat kvalitu?

Vybírejte takové kompresní oblečení, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu. Ideální je zvolit takovou firmu, která má své výrobky registrovány jako zdravotní při Státním ústavu pro kontrolu léčiv.

Nečekejte zázraky!

Nezapomeňte, že k hubnutí Vám nestačí si jen pořídit vhodné kompresní oblečení, které Vám rozproudí lymfatický systém. Musíte se také hýbat a změnit své stravovací návyky. Pokud nebudete jíst zdravě a pravidelně a budete se přejídat, nikdy nezhubnete. Ani když si pořídíte ty nejlepší kompresní kalhoty na světě.

Je to pomůcka při hubnutí. Nejedná se o zázrak, který Vás spasí. Stejně jako hubnoucí čaje, proteinové nápoje, kofeinové nápoje a další hubnoucí pomůcky. Pokud zlepšíte své stravování a přidáte pohyb, aby byl výdej větší než příjem, pak Vám mohou být nápomocni.

4/5 - (3 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here