BioLac Baby drops Generica 6ml z lékárny Benu.cz

0
54

BioLac Baby drops Generica 6ml od výrobce Generica je k dostání za cenu 299 Kč. Přejít do obchodu.

Jedinečné probiotické kapky s obsahem aktivních kultur přirozeně přítomných v mateřském mléku.   Obsahuje Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03.Kapky jsou vyrobeny jedinečnou patentovanou metodou mikroenkapsulace, která významně zvyšuje životaschopnost kultur v trávicím traktu. Kmeny jsou chráněny proti vlivům žaludečních a žlučových kyselin uzavřením do mikrokapslí, což zajišťuje jejich bezpečnou dopravu do tlustého střeva.Mikroenkapsulace aktivních kmenů:zlepšuje přežití po perorálním příjmu,tím zvyšuje jejich pozitivní účinky,zlepšuje stabilitu kmenů v hotovém výrobku,umožňuje používat nižší koncentraci kmenů díky silné gastrorezistenci takto obalených buněk.Lactobacillus plantarum patří mezi bakterie mléčného kvašení. Běžně se vyskytuje v mnohých fermentovaných potravinách.Bifidobacterium breve je prvním hlavním zástupcem střevní mikroflóry kojenců.BioLac Baby drops neobsahují konzervační látky, umělá sladidla ani přidaná barviva. Vhodný již pro děti od narození. Kapky nemění chuť nápojů a jídel.Díky této technologie lze BioLac Baby drops uchovávat při pokojové teplotě i po otevření a má jednoduché podávání. BioLac Baby drops neobsahují konzervační látky, umělá sladidla ani přidaná barviva.Vyrábí Probiotical S.p.A , Italie – společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu aktivních kultur ve spolupráci s Generica, s.r.o. Výroba je zajištěná v GMP kvalitě.Výrobek byl posouzený a schválený Českou pediatrickou společností.Balení obsahuje 6 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BioLac Baby drops Generica 6ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here