Healsea BABYKIDS nosní sprej 20ml z lékárny Benu.cz

0
61

Healsea BABYKIDS nosní sprej 20ml od výrobce Generica je k dostání za cenu 259 Kč. Přejít do obchodu.

V čem je nosní sprej Healsea® unikátní?Nové nosní spreje Healsea® jsou jedinečné svým složením a mechanismem účinku. Jako jediné nosní spreje na trhu obsahují unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm®, s vědecky prokázaným účinkem, který snižuje přilnutí virů a patogenních bakterií na nosní sliznici a taktéž snižuje tvorbu biofilmu patogenních bakterií na nosní sliznici. Izotonický nosní sprej Healsea® BABYKIDSHealsea® BABYKIDS je vhodný od věku 2 let. Obsahuje unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm® a izotonický solný roztok (slanost 0,9%). Je ideálním řešením pro děti s nachlazením nebo rýmou:čistí a zvlhčuje nosní dutinu odstraňuje infekční agens /látkyodstraňuje alergenyHealsea® nosní spreje jsou 100% přírodní bez konzervantů a aditiv. Healsea® BABYKIDS je zdravotnický prostředek. Balení obsahuje 20 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Healsea BABYKIDS nosní sprej 20ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here