Uroval Manosa + Enzymy tbl.30 z lékárny Benu.cz

0
81

Uroval Manosa + Enzymy tbl.30 od výrobce Stada Pharma CZ je k dostání za cenu 299 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek UROVAL manosa + enzymy obsahuje jedinečnou kombinaci složekkvalitní extrakt kanadské brusinky (klikva velkoplodá) s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC)monosacharid D-manosaobsahuje enzymy bromelain a trypsinAktivní látky:Vysoce kvalitní složky kanadské brusinky (proanthokyanidiny) a D-manosa se po požití snadno vstřebávají do krve, z krve jsou filtrovány ledvinami do močeKoncentrovaný a kvalitní extrakt kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon) garantuje příjem 36 mg proanthokyanidinů v denní dávce 5 tablet.Enzymy bromelain a trypsin patří do skupiny enzymů tzv. proteáz.Trypsin (serinová proteáza) je jedním z trávicích enzymů nacházející se ve dvanácterníku. Bromelain (cysteinová proteáza) se získává z ananasu.Vhodný také k dlouhodobému užívání.Neobsahuje lepek.Balení obsahuje 30 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Uroval Manosa + Enzymy tbl.30 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here