Vitamin K2 cps.90 Generica z lékárny Benu.cz

0
58

Vitamin K2 cps.90 Generica od výrobce Generica je k dostání za cenu 489 Kč. Přejít do obchodu.

Vitamin K2 Generica je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje přirozenou formu vitaminu K2 (tzv. izomer MK-7), který se získává patentovaným biofermentačním procesem. Tato forma má lepší biologickou dostupnost a v krevním séru zůstává déle ve srovnání s jinými formami vitaminu K. Pro dosažení maximálního účinku v těle je MK-7 optimálním zdrojem vitaminu K2. Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální srážlivosti krve. Vitamín K je skupinou vitamínů rozpustných v tucích. Nejdůležitější jsou vitamíny K1 a K2. Vitamin K1 (fylochinon) je v zelené listové zelenině, ale je špatně absorbován, má krátkou biologickou dostupnost a převážně zůstává v játrech. Vitamín K2 (menachinon) je produkován ve zdravém střevním prostředí, ale většina odchází stolicí. Z potravin je nejbohatším zdrojem vitamínu K2 tradiční japonské jídlo natto vyrobené z fermentovaných vařených sójových bobů. Vitamín K2 je málo přítomen v potravinách typických pro západní společnost. Balení obsahuje 90 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Vitamin K2 cps.90 Generica výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here