Ztrácí váš muž chuť na milování? Uvařte mu tuto zeleninu.

0
2812

Ztráta sexuálního apetitu v pokročilejším věku muže není ničím překvapivým, avšak doba je dnes taková, že nabízí spoustu možností, jak libido podpořit. Tak například můžete sáhnout po více či méně osvědčených přípravcích nebo po některém ovoci, exotickém i tom domácím. Vedle ovoce se ovšem najdou také zeleninové druhy, které mají pozitivní vliv na mužskou erekci a sexuální potenci, podpoří erotický prožitek nebo jen chuť na milování.
Jaké druhy zeleniny to jsou?

Ztráta sexuálního apetitu v pokročilejším věku muže není ničím překvapivým, avšak doba je dnes taková, že nabízí spoustu možností, jak libido podpořit. Tak například můžete sáhnout po více či méně osvědčených přípravcích nebo po některém ovoci, exotickém i tom domácím. Vedle ovoce se ovšem najdou také zeleninové druhy, které mají pozitivní vliv na mužskou erekci a sexuální potenci, podpoří erotický prožitek nebo jen chuť na milování. Jaké druhy zeleniny to jsou?

Tip: na erekci zkuste tablety Zerex

Petržel, aby déle vydržel

V první řadě se musíme zastavit u kořenové zeleniny. Tu zná každý, je běžně dostupná na našich zahradách. Patří sem samozřejmě především mrkev, petržel, pastinák, celer, ale i méně známé druhy, jako kupříkladu vodnice nebo neokoukané variety ředkví. A když už jsme u kořenové zeleniny, nelze opomenout kořen Žen-šen. Tato bájná rostlina však není tak dobře dostupná, její sběr je podmíněn dokonalou znalostí prostředí, stejně jako štěstím. Je to vzácný suplement, který dnes najdete především v podobě komerčních výtažků. Co je ale jisté, žen-šen funguje. Dokáže vám dát spoustu životní energie a také více chuti věnovat se sexuálním hrátkám.

Cibule a rajčata podpoří krevní oběh

Při podpoře sexuálního apetitu jde především o rozšíření cév a zlepšení krevního průtoku, který podpoří topořivou funkci tělísek v penisu. O toto se umí skvěle postarat cibule a také rajče. Rajská jablka svým tvarem a také vnitřním uspořádáním dokonce silně připomínají srdce. Je to až spodivem, jak právě svým tvarem připomínají jednotlivé druhy tělesné orgány, které pozitivně ovlivňují. Připomeňme si zde arašídy, které připomínají varlata a také dokážou tento orgán stimulovat.

U rajčete ještě zmiňme další velké pozitivum, tedy jeho schopnost rakovinné prevence. Antioxidantem je proto, že obsahuje blahodárný lykopen. S jeho pomocí můžete bojovat také proti rakovině prostaty.

Okurky a cukety

A zase jsme u toho tvaru. Co asi připomínají okurky a cukety? Ano mužský rozmnožovací orgán. I proto se jejich účinky spojují právě s genitáliemi. Dokážou podpořit jejich funkci, sílu a dokonce údajně i velikost. Jisté je, že především díky vysokému obsahu minerálu hořčíku, podpoří okurek, cuketa nebo pastinák plodnost vašeho partnera. Tak do toho, vyrobte lahodný salát nebo vařený pokrm právě z těchto zeleninových druhů. Obecně se ovšem doporučuje spíše zelenina čerstvá, zůstává zachován maximální obsah užitečných látek.

Buďte jako Pepek námořník

Také milujete zábavné příběhy Pepka námořníka a jeho neuvěřitelné fyzické výkony? Pak jistě víte, která zelenina za to může. Ano, je to zeleňoučký špenát. Opravdu umí dodat sílu, i když ne v takové míře jako v pohádce. Ve špenátu je nejen železo, ale především opět hořčík, který dokáže dilatovat cévy a žíly a podpořit tak průtok krevním řečištěm. Ve špenátu se nalézá také kyselina listová, která má na potenci přímý vliv. Právě tato látka je nejvíce rozhodující, nachází se ještě kupříkladu v brokolici nebo růžičkové kapustě.

V zelenině je život

Zelenině se přisuzuje stále větší význam z hlediska zdravotního a stále více lidí si uvědomuje, že její konzumace je nezbytná. Ba co víc, pokud ji budete jíst ve správné míře, je jisté, že se to projeví i v posteli. Dopřejte si ve své stravě každý den některou ze zmiňovaných složek, čímž také posílíte celkovou imunitu. Vitamíny jsou pro správnou funkci všech orgánů, a také těch rozmnožovacích velmi důležité, stejně jako pro jejich obranyschopnost. Uvařte či jinak upravte svému muži zeleninu, která pomůže, ale také mu bude chutnat, jak vidíte, výběr není malý.

Možností ale jsou také komerčně vyráběné přípravky na erekci, které mají jako hlavní složku právě extrakt z uvedených zeleninových druhů. Jejich výhodou je především přesné dávkování a vyváženost přísunu stimulačních substancí.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here