Začněte den zdravou snídaní

0
2127

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne – nastartuje váš organismus a dodá vám sílu na celé dopoledne. Přesto je mnoho lidí, kteří každé ráno opouští domov, aniž by se najedli. Je to i váš případ? Pak na nic nečekejte a něco s tím udělejte, prospějete svému tělu.

Známé moudro říká, že snídani by měl člověk sníst sám, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři darovat nepříteli. Řiďte se podle toho, tělo se vám odmění zdravím a pěknou figurou.

Zdravá snídaně může být rychlá

Lidé se obvykle vymlouvají, že nesnídají, protože by museli vstávat dříve, aby si jídlo stihli připravit. To je ale skutečně pouze výmluva, příprava zdravé snídaně vám může zabrat pár minut. Případně si ji lze připravit už večer, abyste byli klidnější a mohli si přispat.

Snadnou cestou ke zdravé snídani je třeba ISWARI snídaňová směs. Nasypete ji do misky, smícháte s trochou vody či mléka a máte hotovo.

Nejde o žádnou umělou náhražku

V obchodech seženete spoustu podobných rychlých pokrmů – často jde o různé kaše, které stačí zalít vodou. Jestliže jste někdy nějakou ochutnali, možná jste si všimli, že chutná tak nějak uměle. Snídaňové směsi od Iswari jsou jiné, jelikož jejich ingredience nebyly zpracovány při teplotě vyšší než 42 °C. Tím pádem si zachovávají plnohodnotné nutriční složení a lze je označit za raw stravu.

Směsi ISWARI jsou vhodné i pro sportovce

Každá směs ISWARI je sestavená tak, aby obsahovala spoustu vitamínů a jiných pro tělo potřebných látek. K dispozici je samozřejmě hromada různých příchutí, mezi oblíbené patří třeba banánový ChiaShake. Sportovce jistě potěší, že uvidí nutriční hodnoty každé směsi.

Do směsí jsou používány zdravé cukry

V některých směsích najdete kokosový cukr s nízkým glykemickým indexem, další jsou na bázi raw bezlepkového naklíčeného ovsa zcela bez cukru. Kromě těchto možností se ve zdravých pokrmech používá ještě březový cukr. Tato přírodní látka zvaná xylitol se nachází v ovoci a zelenině, je vhodná i pro diabetiky.

Přestaňte se tedy vymlouvat na čas a nakupte si zdravé snídaňové směsi. Stačí 1 – 2 odměrky a 0,25 – 0,5 l vody či mléka.

 

 

5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here