Walmark Prostenal Control 30 tablet z lékárny Benu.cz

0
68

Walmark Prostenal Control 30 tablet od výrobce Stada Pharma CZ je k dostání za cenu 329 Kč. Přejít do obchodu.

Prostenal Control je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje špičkové komplexní složení pro podporu zdraví prostaty, správné funkce močového ústrojí a normálního proudu moči. Navíc podporuje potenci a vitalitu.  Pozorujete na sobě první příznaky obtížného nebo častého močení?Problémy s prostatou jsou nejčastější obtíže, které postihují muže po 40. roce věku. Mezi první projevy patří slabší proud moči a častější močení. Dalšími typickými příznaky, které muži pozorují, jsou naléhavost a přerušované močení, neúplné vyprázdnění močového měchýře nebo časté noční močení. Problémy s prostatou bývají spojovány s vyšším rizikem vývoje obtíží s potencí.  ZDRAVÁ PROSTATANORMÁLNÍ PROUD MOČI PODPORA POTENCEMUŽI DOPORUČUJÍ*  Proč je Prostenal výjimečný? Zjistěte, jaké jsou jeho hlavní výhody.Dlouhodobé užívání Prostenalu Control má významný pozitivní vliv na sledované symptomy při obtížích s prostatou.*Kombinace látek obsažených v Prostenalu Control vykazuje vyšší účinnost při obtížích spojených s prostatou než užívání čistého saw palmetta 320 mg.**Výsledky Observační studie Stada, leden 2022 Komplexní složení Prostenalu Control.Saw palmetto (Serenoa repens) – přispívá k udržení zdraví prostaty a normálnímu proudu moči.Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) – podporuje správnou funkci močového ústrojí a ledvin.Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu, podporuje potenci a zároveň přispívá k normálnímu vylučování moči. Zinek – přispívá k udržování normální hladiny testosteronu v krvi, podporuje plodnost a reprodukci. Jako silný antioxidant chrání buňky před poškozením volnými radikály.Vitamin B6  – přispívá k normálnímu metabolismu energie a ke snížen&iacu>Vitamin D3 – hraje roli v procesu buněčného dělení a přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 30 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Walmark Prostenal Control 30 tablet výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here