Teploměr na čelo je výborným doplňkem pro domácnost

0
442

Občas je potřeba změřit teplotu, ať už dětem nebo rodičům. Nachlazení spojené s horečkou si nevybírá, i když nejčastěji udeří během podzimních a zimních dnů. Teploměry se rtutí patří ale už dávno minulosti, moderní technologie si umí poradit i bez této nebezpečné látky. Stačí jen vteřina a budete mít jasno – horečka nebo ne? A jen tak mimochodem, nemusíte si dělat starosti s nabíjením akumulátoru, k provozu tohoto modelu teploměru postačí jen dvě tužkové baterie.

Okamžitý výsledek s maximální přesností

S dnešními technologiemi nemusíte čekat s teploměrem ukrytým v podpaždí několik minut, což netěšilo zvláště malé děti. Každý z nás si na takový zážitek z dětství jistě vzpomene, že? I proto je dobře, že teploměr na čelo nikoho zbytečně nestresuje. Měří totiž bezkontaktně a s přesností na desetinu stupně Celsia. Nabízí se tak maximální přehled o horečce. Ustupuje už nebo se naopak stupňuje? Bude třeba horečku srážet pomocí zábalů, protože tělesná teplota je poměrně vysoká? 

Využití se nabízí nejen při horečkách 

Měření teploty těla nebo také měření povrchu. Přesně tyto možnosti nabízí bezdotykový teploměr, který využívají i dnešní lékaři. Výsledek během vteřiny, měření je možné prakticky okamžitě znovu opakovat. I proto se nabízí víceúčelové využití takového měřidla. Teplota dětské výživy v lahvičce nebo vodní lázně se tak dá okamžitě zkontrolovat, o bezpečí v domácnosti je tedy maximálně postaráno. A v neposlední řadě, díky LCD s podsvícením nemusíte děti budit, když jim chcete změřit teplotu – a ze spánku nevyrušíte ani partnera, není totiž třeba vůbec rozsvěcet lampičku. Výhodou je i ergonomický úchop tohoto infra teploměru, který ocení nejen zdravotní sestřičky v nemocnicích. Prohlédněte si aktuální nabídku podobného sortimentu na cel-tec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here