S posilovací gumou Thera-Band CLX si odbydete trénink kdekoliv

0
1921

Nestíháte dojít do fitka, skočit si zaběhat, zaplavat do bazénu nebo zajít na silový trénink do posilovny? Nyní si můžete efektivní cvičení odbýt vlastně kdekoliv. Nemusíte s sebou mít ani moc vybavení. Vystačíte si s jednou posilovací gumou, která se vejde klidně i do kabelky. Posilovací gumy Thera-Band nejsou žádnou novinkou na trhu a lidé si je dlouhodobě chválí. Značka Thera-Band již déle jak 40 let vyrábí různé produkty pro RHB a fitness, které pomáhají na cestě ke zdravému a krásnému tělu. Kromě posilovacích gum to jsou například gymnastické míče, Tubing, balanční podložky a podložky na cvičení. Největšího úspěchu však dosáhly jejich posilovací gumy.

V čem jsou gumy Thera-Band tak unikátní?

Jejich jedinečné kouzlo spočívá v tom, že jsou přenosné, velmi kvalitní a jsou nabízeny v různých odporech. Patentovaná posilovací guma CLX je široká 5 cm a má délku 205 cm, je na ní 11 smyček, díky kterým se dá uchopit různými způsoby. Snadno ji smotáte, vejde se do kapsy či kabelky. Tím pádem ji vytáhnete kdekoliv a uděláte si fitness centrum, kde budete chtít. Užijte si posilování doma, u známých, na dovolené nebo v práci o polední pauze. Kromě toho se dá s CLX procvičit celé tělo, například pro protažení diagonálních svalových řetězců na trhu není nic lepšího.

Jak se používají?156

Aktuálně se posilovací guma CLX prodává ve čtyřech obtížnostech: žlutá, červená, zelená a modrá. Začínáte od nejnižších obtížností (v uvedeném pořadí barev), a jakmile je pro vás cvičení s danou barvou příliš snadné, přejdete na vyšší úroveň. Toto se nazývá progresivní systém tréninku, kdy si každý vybere vhodnou cvičební pomůcku bez rizika svalového přetížení. Thera-Band CLX pomáhá zlepšit práci svalů, pořádně vás protáhne a při správném cvičení nakonec zvládnete i cviky, které jste nikdy dřív nezvládli. Protahování přitom vůbec nebolí, všechno jde hladce a přirozeně, takže nehrozí zranění svalů ani křeče. Cvičení s gumou je úplně snadné. Na AppStore a Google Play je totiž volně ke stažení aplikace CLX. Chytrý mobil máte určitě vždy u sebe, takže stačí jen otevřít aplikaci a začít podle ní cvičit. Poradí vám s protažením celého těla i posilováním. Posilovací gumy Thera-Band CLX prodává certifikovaný e-shop Wellea.cz.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here