PROIBS 30 sáčků z lékárny Benu.cz

0
56

PROIBS 30 sáčků od výrobce EWOPHARMA je k dostání za cenu 549 Kč. Přejít do obchodu.

Na léčbu příznaků IBSSyndrom dráždivého tračníkuCO JE  PROIBS®? PROIBS® je certifikovaný zdravotnický prostředek pro léčbu příznaků IBS. S patentovaným extraktem z Aloe vera AVH200®.Vytváří gelový povlak na střevní sliznici a podporuje její přirozenou bariérovou funkci.Působí jako prebiotikum a pomáhá udržovat optimální podmínky pro zdravou střevní mikrobiotu. Balení obsahuje 30 sáčků.PRO KOHO JE PROIBS® URČEN?Pro lidi trpící příznaky souvisejícími s IBS. IBS (syndrom dráždivého tračníku) je běžná funkční porucha střev charakterizovaná bolestmi břicha, nadýmáním a změnami stolice (průjem a/nebo zácpa).Důvody, proč lidé trpí IBS, nejsou přesně známy, a proto se léčba zaměřuje na řešení příznaků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si PROIBS 30 sáčků výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here