ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150ml z lékárny Benu.cz

0
127

ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150ml od výrobce EWOPHARMA je k dostání za cenu 499 Kč. Přejít do obchodu.

ExAller při alergii na roztoče domácího prachu je zdravotnický prostředek odstraňující roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či dalšího nábytku. Zažijte úlevu od příznaků alergie na roztoče již po prvním použití.Každý 4. člověk má alergii na roztoče*V Evropě žije 150 milionů lidí alergických na roztoče domácího prachu a lze očekávat, že se jejich počet bude zvyšovat. * Se změnami životního stylu, jako jsou využívání ústředního topení, utěsňování oken a časté koupání, se naše domovy čím dál více zahřívají a narůstá v nich též vlhkost vzduchu – což je přesně takové prostředí, které roztoči potřebují.* Bousquet J, et al. Geographical variation in the prevalence of positive skin tests to environmental aeroallergens in the European Community Respiratory Health Survey. Jaké jsou příznaky alergie na roztoče?Alergická reakce na roztoče domácího prachu představuje odpověďimunitního systému nikoliv na roztoče samotné, ale na specifické látky obsažené v exkrementech a odumřelých tělesných schránkách roztočů, tzv. alergeny.Mezi alergické příznaky patří: zánět spojivek, alergická rýma, atopický ekzém či astma.Tyto příznaky mohou být spojeny s poruchami spánku, koncentrace, pocitem únavy a ospalosti a celkově tak ovlivňují kvalitu vašeho života.Příznaky alergie jsou tím závažnější, čím většímu množství alergenů jste vystaveni a také, čím delší dobu expozice alergenům trvá. EXALLER® – inovace v prevenci a léčbě alergie na roztočeZdravotnický prostředek ExAller® sprej představuje 100 % přírodní, bezpečné a jednoduché řešení, jak eliminovat roztoče z vašeho domácího prostředí. Neobsahuje insekticidy (chemické látky, které roztoče zabíjejí), ale patentované množství rostlinných extraktů, které roztoče přitahuje.Po aplikaci přípravku na lůžkoviny a jiné textilní povrchy jsou roztoči doslova přilákáni do pasti a vy je pak můžete jednoduše eliminovat vypráním v pračce.Bylo prokázáno, že přípravek ExAller® bezpečně a účinně odstraňuje 99 % roztočů** z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či plyšovýchhraček.** TEC labs: Zpráva o kontrole kvality, 2020.Balení obsahuje  150 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here