GASTROTUSS žvýkací tablety proti refluxu 24ks z lékárny Benu.cz

0
62

GASTROTUSS žvýkací tablety proti refluxu 24ks od výrobce Drugs Minerals je k dostání za cenu 229 Kč. Přejít do obchodu.

Gastrotuss tablety je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem, určený k léčbě gastroezofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu. Zmírňuje symptomy onemocnění, jako například: kyselá nebo zásaditá regurgitace, pyrosa (pálení žáhy), globus pharyngeus (pocit hrudky nebo cizího tělesa v krku), zánět nosohltanu, říhání, nadýmání břicha, kašel, dysfonie (zhoršení hlasu) a další onemocnění, která mají gastroezofageální a/nebo laryngofaryngeální reflux jako hlavní nebo doprovodnou příčinu. přípravek Gastrotuss tablety napomáhá při procesech reepitalizace gastroezofageální a/nebo laryngofaryngeální sliznice.Přípravek Gastrotuss tablety zkracuje dobu setrvání žaludečního obsahu v žaludku.Balení obsahuje 24 žvýkacích tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GASTROTUSS žvýkací tablety proti refluxu 24ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here