Přenosný inhalátor Nimo HNK-MESH-01 z lékárny Benu.cz

0
63

Přenosný inhalátor Nimo HNK-MESH-01 od výrobce CM Trade je k dostání za cenu 1659 Kč. Přejít do obchodu.

Membránový inhalátor Nimo HNK-MESH-01 je zdravotnický prostředek. Přenosný mesh (síťkový) inhalátor Nimo® je navržen pro použití při léčbě respiračních onemocnění, jako je astma, CHOPN, chronická laryngitida, laryngitida, infekce horních cest dýchacích a alergie. Je vhodný pro pacienty všech věkových kategorií.Díky kompaktním rozměrům a dobíjecímu akumulátoru ideální na cesty, do školy nebo do přírody. Inhalátor je vybaven membránou z titanové slitiny, jejíž kmitáním dochází k rychlému a tichému rozprašování léčiva na aerosol, který snadno proniká do dýchacích cest a urychluje léčbu.Klíčové vlastnosti:Zajišťuje optimální využití léčiva.Umožňuje inhalaci vsedě i vleže.Snadno vyjímatelný pohárek na léčivo.LED indikátor provozu.Automatické vypnutí po 10 minutách nebo po spotřebování léčiva.Dobíjecí akumulátor s výdrží až 60 minut.Parametry:Max. rozprašovací výkon: 0,5 ml/minStřední velikost částic – MMAD: 2,5 µmPřizpůsobení inhalace dechu: neObjem nádržky na léčivý roztok: 10 mlHlučnost: 2,3 dBPříkon: 4 WNastavitelná velikost částic: neHmotnost: 110 gRozměry (š × h × v): 41 × 45 × 91 mmObsah balení:1× dospělá maska1× dětská maska1× náustekNabíjecí USB kabelPraktická taška na přenášení inhalátoruUživatelská příručkaDokumenty ke stažení:  Návod k obsluze

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Přenosný inhalátor Nimo HNK-MESH-01 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here