Nimo HNK-NBL-MN Kompresorový inhalátor z lékárny Benu.cz

0
68

Nimo HNK-NBL-MN Kompresorový inhalátor od výrobce CM Trade je k dostání za cenu 1190 Kč. Přejít do obchodu.

Nimo HNK-NBL-MN je zdravotnický prostředek – kompresorový inhalátor vhodný i pro intenzivní použití s velmi jednoduchou obsluhou. Inhalátor je vhodný pro celou rodinu a má velmi kvalitní provedení pro komfortní inhalaci minerálních vod a léčivých látek.Příslušenství inhalátoru je omyvatelné. Neobsahuje latex. Inhalátor reguluje množství aerosolu.Je v praktickém obalu vhodném i na cesty.Parametry:Max. rozprašovací výkon: 0,4 ml/minStřední velikost částic – MMAD: 3,19–3,48 µmPřizpůsobení inhalace dechu: neObjem nádržky na léčivý roztok: 6 mlHlučnost: 60 dB(A)Průtok vzduchu: 6 l/minNastavitelná velikost částic: neHmotnost: 1,73 kgRozměry (š × h × v): 160 × 160 × 100 mmBalení obsahuje:nebulizační nádobkahadičkanáustekdětská maskamaska pro dospělénáhradní vzduchové filtryDokumenty ke stažení:Návod k obsluze

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nimo HNK-NBL-MN Kompresorový inhalátor výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here