Parní inhalátor Norditalia Vapynord z lékárny Benu.cz

0
60

Parní inhalátor Norditalia Vapynord od výrobce Norditalia Group je k dostání za cenu 349 Kč. Přejít do obchodu.

Norditalia Vapynord je zdravotnický prostředek používaný v kombinaci s balzámovými látkami k léčbě nebo zmírňování onemocnění dýchacích cest. Je určen pro pacienty trpící dýchacími potížemi, kterým lékař doporučil podstoupit léčbu. Uživatel je osoba, která pomáhá pacientovi, který není schopen provést léčbu sám, nebo pacient sám. Skládá se ze systému tvořeného horní části přišroubované ke spodní části naplněné vodou o teplotě 95 °C, která rozpouští balzámové látky vytvářející páru a je inhalována přes náustek.Pomáhá čistit dýchací cesty působením teplé páry a případně i vonných olejů.Anatomický trychtýřový tvar.Uzamykatelný systém zabraňuje náhodnému otevření.Vyrobeno z netoxického materiálu.Parametry:Typ inhalátoru: parníObjem nádržky: 0,5 litrůZásobník na esenciální olej: anoUzamykatelný systém: anoDokumenty ke stažení:   Návod k obsluze

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Parní inhalátor Norditalia Vapynord výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here