Posilovač Gymbit Ab Slim Flex – Recenze a zkušenosti

1
4410
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex - obrázek
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex – obrázek

Gymbit Ab Slim Flex – Představení produktu

Lehký a kompaktní posilovací přístroj, který se zaměřuje na posilování břišního svalstva inovačně technologii „Duo-Flex“, která vytváří odpor při pohybu nahoru i dolů. Rotační sedadlo s bočními rukojeťmi umožňuje procvičovat boční břišní svalstvo a nabízí jedinečný 360° rozsah pohybu pro komplexní procvičení tělesného jádra. Poskytuje úplnou oporu páteři a krku.

PŘEJÍT DO OBCHODU

Rychlý a jednoduchý trénink břišního svalstva vás posune blíže k vysněné postavě

Tímto jednoduchým způsobem, jak rychle a efektivně zpevnit břišní svalstvo, se zbavíte nadbytečných centimetrů v oblasti břicha a už vám nebude nic stát v cestě za vysněnou postavou. Gymbit Ab Flex je jedinečný posilovací přístroj, který vytváří obousměrný odpor a přináší rychlejší a jednodušší výsledky. Navíc má jedinečný mechanismus, který vám zároveň umožňuje zpevňovat boční břišní svalstvo.

  • Těšte se z rychlejších a jednodušších výsledků pro nádherně pevné a atraktivní břišní svalstvo.

Jedinečný rotační mechanismus při cvičení zapojuje i málo procvičováno boční břišní svalstvo a umožňuje 360​​° rozsah pohybu pro komplexní procvičení tělesného jádra, které s jinými přístroji nedosáhnete.

  • Technologie „Duo-Flex“ vytváří obousměrný odpor

Posilovač břišního svalstva Gymbit Ab Slim Flex využívá speciální technologii „Duo-Flex“, která vytváří odpor při pohybu nahoru i dolů. Na rozdíl od klasických sklapovaček vás speciální umístěny expandéry nutí používat břišní svalstvo při pohybu nahoru i dolů. To zaručuje komplexní trénink břišního svalstva, který přináší lepší výsledky dosažené jednodušší a rychlejší.

ZAKOUPIT V OBCHODĚ

Gymbit Ab Slim Flex – Cviky pro muže i pro ženy

Posilovač Gymbit Ab Slim Flex - Cviky pro muže
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex – Cviky pro muže
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex - Další cviky pro muže
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex – Další cviky pro muže

ZAKOUPIT AB SLIM FLEX

Posilovač Gymbit Ab Slim Flex - Cviky pro ženy
Posilovač Gymbit Ab Slim Flex – Cviky pro ženy

PŘEJÍT DO OBCHODU

Gymbit Ab Slim Flex – Video

  • Rotační sedadlo s opěrnými rukojeťmi umožňuje zapojovat boční břišní svalstvo

Chtěli jsme, aby jste mohli procvičit vaše břišní svalstvo v 360 ° rozsahu pohybu, a proto jsme tento inovační přístroj vybavili rotačním sedadlem s opěrnými rukojeťmi po stranách, které efektivně umožňuje zaměřit se na přední i boční břišní svaly zároveň pro komplexní trénink tělesného jádra. Sledujte a pociťte ten rozdíl jen za 10 minut denně!

  • Opora páteře a krku zabraňuje nadměrnému zatížení a zraněním

Posilovač břišního svalstva Gymbit Ab Slim Flex je vybaven oporou hlavy a krku, která zabraňuje nadměrnému zatížení a zraněním. Klenutá opěrka páteře, pohodlné sedadlo, opěrné rukojeti a expandéry poskytují výkonný odpor a zároveň pomáhají při každém pohybu pro maximální flexibilitu potřebnou na správnou rychlost a intenzitu cvičení.

  • Lehký a kompaktní přístroj pro snadné přenášení a skladování

Posilovač břišního svalstva Gymbit Ab Slim Flex je lehký a kompaktní přístroj, který se snadno přenáší a skladuje.

Gymbit AB Slim Flex – Cena a kde sehnat

Přístroj na posilování Gymbit AB Slim Flex se prodává nejčastěji za cenu od 2000 do 3000 Kč. Seženete jej např. v internetovém obchodě LiveActive.cz.

Recenze Gymbit AB Slim Flex

Mirda: Mám ho měsíc a každý den na něm cvicim.Velice dobrý stroj vůči zádům a celé páteři.Je to paráda na něm cvičit.
Pavel: Pravděpodobně neexistuje nic lepšího na cvičení a zároveň tak šetrného k zádům. Záda jsou vždy rovnoměrně podepřena na správných místech. Konečně si můžu normálně zacvičit a následky jsou jen pozitivní:).

3.5/5 - (2 votes)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here