Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44 zubní kartáček z lékárny Benu.cz

0
50

Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44 zubní kartáček od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 2629 Kč. Přejít do obchodu.

Každému se líbí zářivě bílý úsměv. Nechte vyniknout přirozenou bělost svých zubů s elektrickým sonickým kartáčkem Philips Sonicare ProtectiveClean HX6830/44. Poznejte rozdíl šetrného čištění díky tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden.Philips Sonicare ProtectiveClean, černá barva HX6830/44:sonická technologie – 62 000 jemných pohybů/minzabudovaný tlakový senzor2 režimy čištění, 1 stupeň intenzityhlavice W2 Optimal White – odstranění každodenních pigmentacísvětlejší zuby už za 7 dnů*funkce BrushSyncvýdrž baterie až 2 týdny**Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí mnohonásobně víc pohybů než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.Šetrné čištění s tlakovým senzoremJedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!Světlejší zuby už za týdenHlavice pro odstranění pigmentací W2 Optimal White je ve středu hustě osázená vlákny a zvládne lépe odstranit každodenní pigmentace způsobené jídlem nebo nápoji. Již za 7 dní můžete poznat rozdíl v bělosti svých zubů a těšit se z přirozeně zářivého úsměvu.2 režimy čištěníKartáček ProtectiveClean nabízí 2 režimy čištění. Díky tomu vám umožní přizpůsobit čištění individuálním potřebám.•    Clean – standardní volba pro každodenní kvalitní čištění•    White – ideální pro odstranění povrchových skvrnDva časovačeKartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout.QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst.Smartimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.Párování hlavic s technologií BrushSyncVždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku.Pravidelná výměna hlavic

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44 zubní kartáček výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here