Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 sonický zubní kartáček z lékárny Benu.cz

0
55

Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 sonický zubní kartáček od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 5119 Kč. Přejít do obchodu.

Philips Sonicare DiamondClean je sonický zubní kartáček s aplikací. Zbavte se povrchových skvrn a užívejte si bělejší úsměv díky kartáčkové hlavici W3 Premium White. Hustě osázená vlákna hlavice kartáčku jsou speciálně navržena tak, aby si poradila se skvrnami a je klinicky prokázáno, že odstraní až o 100 % více skvrn za pouhé tři dny.*** S hlavicí kartáčku C3 Premium Plaque Control dosáhnete nejhlubšího možného čištění. Měkká, flexibilní vlákna jsou navrženy tak, aby se zakřivovala okolo kontur zubů a zajišťovala 4x větší kontakt s povrchem** a odstranění až 10x více plaku z obtížně přístupných míst. Kartáček DiamondClean 9000 se dodává s režimy Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+, které se postarají o vaše potřeby při čištění zubů. Režim Clean je určen pro výjimečné každodenní čištění, režim White+ slouží k odstranění skvrn, režim Gum Health zajišťuje šetrné, ale účinné čištění dásní a režim Deep Clean+ zajišťuje osvěžující hloubkové čištění. Tři intenzity vám umožňují vybrat si mezi vyšším nastavením pro účinnější čištění a nižším nastavením pro citlivější ústa. Pokud při čištění zubů vyvíjíte příliš velký tlak, tak sonický zubní kartáček začne jemně vibrovat. Vibrace vás upozorní, že byste měli tlak zmírnit, a nechat to vše na hlavici kartáčku (7 z 10 lidí uvádí, že jim tato funkce pomohla čistit si zuby lépe). Kartáček DiamondClean 9000 vám poskytne pokyny, které potřebujete ke zlepšení a udržení zdravých návyků při čištění zubů mezi pravidelnými kontrolami u zubaře.Integrované inteligentní snímače umožní zjistit, kdy používáte příliš velký tlak, a díky tomu, že při čištění máte připojení k aplikaci Sonicare, vám osobní zpráva o průběhu čištění pomůže udržet si přehled a zjistit, nakolik jste se v průběhu času zlepšili. Všechny kartáčkové hlavice se časem opotřebovávají, naše technologie BrushSync sleduje, jak dlouho kartáčkovou hlavici používáte a jak pilně jste si zuby čistili. Připomenutí výměny technologie BrushSync na rukojeti a krátké pípnutí vás upozorní, když je čas ji vyměnit.* ** ve srovnání s DiamondClean* více než manuální kartáček* ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denněHlavní výhodySnadné čištění s připojením.Zabudovaný tlakový senzor.Detekce inteligentní hlavice kartáčku.4 režimy, 3 intenzity.Provozní doba 14 dní*** (od plného nabití do vybití).Balení obsahuje 1 kartáček DiamondClean 9000 s hlavicí C3 Premium Plaque Defense v bílé barvě.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 sonický zubní kartáček výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here