TrueLife SonicBrush Compact Duo sada bílá/černá z lékárny Benu.cz

0
36

TrueLife SonicBrush Compact Duo sada bílá/černá od výrobce elem6 s.r.o. je k dostání za cenu 1599 Kč. Přejít do obchodu.

Kartáčky ze sady TrueLife SonicBrush Compact Duo nabízejí 4 módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.Hlavice kartáčků se pohybuje rychlostí až 70 000 pohybů za minutu. Sonická technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček TrueLife sonicbrush zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.Kartáčky v sobě mají zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30 sekundách vám dá vědět a vy se v klidu můžete přesunout na další část úst. Po dvou minutách se elektrický kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.Těla kartáčků jsou kompaktní a velmi lehká. 30 denní výdrž baterie kartáčků vám zajistí, že nemusíte na cestách řešit nabíjení. Dvě cestovní pouzdra v bílé a černé barvě, zaručí bezpečné a hygienické uložení sonického kartáčku. Rozměry kartáčku: 230 mm × 25 mm × 25 mm Hmotnost kartáčku: 88 g Nabíjení: Indukční – pomocí nabíjecí stanice (220V) Sada obsahuje: 2 sonické kartáčky (černá a bílá barva), 2 cestovní pouzdra, 2 nabíjecí stanice a 6 hlavic Compact-series (2× Standard, 2× Sensitive, 2× Whiten)Ke kartáčkům lze dokoupit náhradní hlavice: TrueLife SonicBrush Compact Sensitive náhradní hlavice 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Standard náhradní hlavice 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Whiten náhradní hlavice 2 ksTrueLife SonicBrush Compact Sensitive náhradní hlavice černé 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Standard náhradní hlavice černé 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Whiten náhradní hlavice černé 2 ks

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TrueLife SonicBrush Compact Duo sada bílá/černá výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here