Penco Junior Sport drink pomeranč 700g z lékárny Benu.cz

0
37

Penco Junior Sport drink pomeranč 700g od výrobce PENCO S.R.O. je k dostání za cenu 349 Kč. Přejít do obchodu.

Penco Junior Sport Drink je doplněk stravy. Jedná se o ideální sportovní nápoj pro pravidelný trénink i běžný sport dětí od 6 let. Neobsahuje umělá barviva a konzervanty.Dětský organismus je velmi citlivý na ztráty tělesných tekutin a riziko dehydratace je vyšší než u dospělých. Při cvičení ve vlhkém a teplém prostředí bývají děti ohroženy více než dospělí. Dehydratace snižuje nejen výkon, ale je i zdravotním rizikem a proto je nutné tyto ztráty průběžně nahrazovat.U dětí není plně vyvinut pocit žízně, produkce potu je nižší a obsahuje méně iontů Na a Cl-. Proto se k hydrataci dětí používají méně koncentrované nápoje s nižší osmolalitou. Děti musí dostatečně pít před zahájením tělesné aktivity, dále každých 10-15 min během aktivity a po jejím skončení doplnit ztráty tekutin a energie. Na optimální hydrataci závisí výsledný sportovní výkon nejen dospělých, ale i dětí.Při běžném tréninku dětí se doporučuje pro rychlou rehydrataci hypotonický nápoj Penco Junior Sport Drink s osmolalitou nižší než je osmolalita normální krevní plazmy. Izotonický nápoj (cca 300mOsm/kg) je vhodný pro déletrvající výkony vysoké intenzity.Relativní energetická náročnost chůze i běhu je u dětí výrazně vyšší než u dospělých. Větší energetickou potřebu zčásti pokrývá nápoj Penco Junior Sport Drink, který dodává energii ve formě jednoduchých cukrů a glukózových polymerů.Penco Junior Sport Drink navíc pomáhá vyrovnat případný deficit některých vitamínů a minerálů. Děti potřebují hlavně více železa a vápníku, u mladých sportovců je nutné zajistit i dostatečný příjem dalších minerálů (Mg, Zn, J) nebo vitamínů, zejména vitamínu C.Penco Junior Sport Drink se doporučuje i pro obsah fosfolipoproteinů, které mají příznivý vliv na žaludeční sliznici. Vlastnosti produktu: Optimální pitný režim pro děti od 6 letBez konzervantů a umělých barvivEnergie ve formě vyvážené směsi prospěšných jednoduchých i složitých sacharidůSpektrum vitamínů s vysokým obsahem vitamínu CŠiroké spektrum minerálůÚčinky produktu: Zvyšuje vstřebávání vody během fyzického výkonuVyrovnává deficit vitamínů a minerálůSnižuje riziko dehydrataceIontový nápoj Penco obsahuje vitamín E, B1, B2, B6,B12, C

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Penco Junior Sport drink pomeranč 700g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here