Parfémy s terapeutickými účinky

0
2596

Bachovy kapky pomáhají mnoha lidem už několik desítek let. I na českém trhu teď seženete novinku, a to v podobě „Bachových“ parfémů.

Bachovy kapky pomáhají mnoha lidem už několik desítek let. I na českém trhu teď seženete novinku, a to v podobě „Bachových“ parfémů. Revoluční nápad přichází z Francie.

Francouzská firma Les Fleurs de Bach přišla s řadou výrobků, které jsou určené pro péči o tělo a zároveň vám pomohou dosáhnout dobré nálady. Inspirovaly se totiž principy Edwarda Bacha.  Prezident a zakladatel Les Fleurs de Bach, Gérard Wolf, je mezinárodním odborníkem Bachových květových esencí a byl byl mezi prvními, kteří dováželi Bachovy květové esence z Anglie do Francie.

A kde jinde by měl vzniknout parfém než v Paříži. Navíc firma garantuje ruční výrobu za přísných podmínek na místech kontrolovaných ECOCERTem.

Vyberte si ten svůj

Eau de parfém Présence(s) – jedná se o vyvážený parfém, který šíří nejen svěží a blahodárnou vůni, ale i základní shody podporující silný pocit vnitřního usmíření, stejně jako pozitivní postoj k přírodě. Obsahuje tyto esence: sporýš (ticho, klid), plamének (přítomnost, dotýkání se země), růže šípková (radost, motivace), zimolez (žít současností), borovice (zprostit se viny, respektovat sebe sama), dub (vzpruha, vymanit se), jabloň lesní (smíření, láska k sobě)

Eau de Parfum Vivacité(s) – energizující vůně, která šíří pocity důvěry a jistoty, které podporují podnikavého ducha a podněcují angažovanost. Obsahuje následující esence: hlodaš (dynamika, energie), chrpa (charakter, síla, pozitivnost), habr (vitalita, revitalizace), bílý kaštan (srozumitelnost, relevance), olivovník (regenerace, znovuzrození), modřín (důvěra, podnikavý duch), hořčice (radost, pozitivnost)

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here