Parfémy s terapeutickými účinky

0
1370

Bachovy kapky pomáhají mnoha lidem už několik desítek let. I na českém trhu teď seženete novinku, a to v podobě „Bachových“ parfémů.

Bachovy kapky pomáhají mnoha lidem už několik desítek let. I na českém trhu teď seženete novinku, a to v podobě „Bachových“ parfémů. Revoluční nápad přichází z Francie.

Francouzská firma Les Fleurs de Bach přišla s řadou výrobků, které jsou určené pro péči o tělo a zároveň vám pomohou dosáhnout dobré nálady. Inspirovaly se totiž principy Edwarda Bacha.  Prezident a zakladatel Les Fleurs de Bach, Gérard Wolf, je mezinárodním odborníkem Bachových květových esencí a byl byl mezi prvními, kteří dováželi Bachovy květové esence z Anglie do Francie.

A kde jinde by měl vzniknout parfém než v Paříži. Navíc firma garantuje ruční výrobu za přísných podmínek na místech kontrolovaných ECOCERTem.

Vyberte si ten svůj

Eau de parfém Présence(s) – jedná se o vyvážený parfém, který šíří nejen svěží a blahodárnou vůni, ale i základní shody podporující silný pocit vnitřního usmíření, stejně jako pozitivní postoj k přírodě. Obsahuje tyto esence: sporýš (ticho, klid), plamének (přítomnost, dotýkání se země), růže šípková (radost, motivace), zimolez (žít současností), borovice (zprostit se viny, respektovat sebe sama), dub (vzpruha, vymanit se), jabloň lesní (smíření, láska k sobě)

Eau de Parfum Vivacité(s) – energizující vůně, která šíří pocity důvěry a jistoty, které podporují podnikavého ducha a podněcují angažovanost. Obsahuje následující esence: hlodaš (dynamika, energie), chrpa (charakter, síla, pozitivnost), habr (vitalita, revitalizace), bílý kaštan (srozumitelnost, relevance), olivovník (regenerace, znovuzrození), modřín (důvěra, podnikavý duch), hořčice (radost, pozitivnost)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here