Nutriční terapeut Zdraví s úsměvem s.r.o., Zlín

0
2051
Nutriční terapeut Zdraví s úsměvem s.r.o., Zlín
Nutriční terapeut Zdraví s úsměvem s.r.o., Zlín

Provozujeme dietologickou poradnu. Nabízíme poradenství v oblasti zdravé výživy.

Jmenuji se Mirka Čejková a mám se s Vámi o co podělit.

Před 2 lety jsem začala mít příznaky překyselení organismu, jako je pálení žáhy, dna, nevysvětlitelné přibírání na hmotnosti, bolesti kloubů a také mě trápil zápach z úst.

Živě si vzpomínám na ztuhlost, která mne provázela po ránu. Únava, s kterou jsem se potýkala byla tak velká, že jsem běžně usínala kolem 18:00.

Pálení žáhy po jídle bylo velmi nepříjemné a to, že jsem nevysvětlitelně přibírala na váze, se mi také zdálo podezřelé.

Chodila jsem po všech možných vyšetřeních, kde mi dokonce diagnostikovali dnu. Bohužel každý doktor říkal vždy něco jiného a já se nebyla schopna těchto problémů zbavit.

Někdy jsem se snažila předstírat, že je vše v pořádku, ale problémy se stupňovaly a nedaly se přehlížet.

Proto jsem se rozhodla vést osobní křížovou výpravu proti překyselení organismu.

Bezesné noci, pálení žáhy po jídle, bolesti kloubů, odporný zápach z úst. Postava, která dříve bývala pěkná, najednou ztratila svůj tvar. Tyto příznaky byly velmi nepříjemné.

Pocítila jsem bezmoc, jelikož jsem nemohla provozovat aerobik, kvůli bolestem kloubů, což byl můj oblíbený sport. Stále jsem se bála sníst cokoliv kořeněného, protože mi bylo jasné, že mě začne pálit žáha .

Záviděla jsem svým přátelům, kteří si mohli dopřát cokoliv a nemuseli se bát, že přiberou nevysvětlitelně na hmotnosti. Chtěla jsem začít chodit alespoň plavat, ale únava mi to prostě nedovolovala. Tyto neblahé problémy měly vliv i na mou psychiku a celkovou pohodu.

Ale já měla sen…

Chtěla jsem odstranit tyto problémy spojené překyselením organismu jednou pro vždy. Rozhodla jsem se, že je příliš brzy odepřít si všechny radosti života, kvůli těmto nepříjemným problémům. Proto jsem se rozhodla pátrat po řešení a vyrazila do akce.

V té době jsem toho příliš nevěděla, pouze klasické rady od lékaře co mám a nemám jíst kvůli dně. Ale věděla jsem, že je určitě možné tyto problémy odstranit.

Začala jsem hledat na internetu, nakoupila všechny možné knihy na toto téma.

Setkávala jsem se s řadou odborníků a narazila jsem na Dietologické centrum ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM, kde mi potvrdili mé nastudované informace, že mi může strava bohatá na zásadotvorné látky a postupné odstranění kyselosti z mého organismu pomoci.

Vysvětlili mi pravidla, jak odkyselení organismu probíhá a jaký je nejúčinnější postup při mých problémech.

Netušila jsem, jak rychle se dá těchto problémů zbavit, když člověk jde na problém od správného konce.

Dokázala jsem to!

Tato zpráva potěšila hlavně mého manžela, jelikož jsem už nebyla stále unavená. S přáteli jsem znovu začala chodit na různé akce, protože jsem se přestala stydět za svoji postavu. Nebála jsem se, dát si něco dobrého, aniž by mě zastihlo nepříjemné pálení žáhy.

Vrátila se mi má dřívější vitalita a radost ze života. Jednoduše jsem opět začala žít. Dokonce jsem znovu začala chodit na aerobik. Dnes už nevím, co je to zápach z úst a těším se plnému zdraví.

Proto jsem poprosila dietologické centrum ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM, jestli by mohli uveřejnit jejich principy z oblasti odkyselení organismu také pro ostatní lidi, kteří trpí podobnými příznaky.

Poradenství na míru Vás přijde levněji, než je obvyklé. 

Konzultace stojí pouze 350,- Kč (16 €)

Kontakty na Nutričního terapeuta Zdraví s úsměvem s.r.o., Zlín

Web: www.zdravisusmevem.cz

Mobil: +420 730 183 984

E-mail: info@zdravisusmevem.cz

Adresa firmy:

náměstí Práce 2512
76001
Zlín

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here