Nutriční terapeut Wellness studio Ondra, Albrechtice nad Vltavou

0
1784
Nutriční terapeut Wellness studio Ondra, Albrechtice nad Vltavou
Nutriční terapeut Wellness studio Ondra, Albrechtice nad Vltavou

Zabývám se osvětovou i praktickou činností v souvislosti se zdravým životním stylem, sportovní výživou, poradenstvím a pomocí při redukci váhy a prevenci zdraví. Veškerou pomoc poskytuji osobně ve studiu nebo on-line telefonicky a emailem.

Cílem je spokojenost a zdraví

.Naše pomoc při řešení Vašich problémů, je založena na nejmodernějších vědeckých poznatcích.

Abychom mohly úspěšně začít něco řešit potřebujeme o Vás a Vašem snu něco vědět. K tomu slouží dotazník na těchto stránkách. Jeho upřímné vyplnění je základem pro stanovení adekvátního postupu, při řešení Vaší situace.

Na jeho základě Vás budeme telefonicky kontaktovat abychom si upřesnili podrobnosti pro vygenerování Vaší „Analýzy tělesné stavby“. Tato nám poslouží k idividuálnímu stanovení postupu vedoucímu k řešení Vaší situace. Její výsledek Vám zašleme emailem nebo poštou podle Vaší volby.

Následně se při první (bezplatné) konzultaci domluvíme na vhodném stravovacím plánu, který Vás dovede k Vašemu cíli. Dodržování stravovacího plánu, kontrolu Vašich výsledků pak provádíme jednou týdně při bezplatné telefonické konzultaci až do dosažení výsledku a po té ještě nějaký čas jednou za čtrnáct dnů až do jeho úplné stabilizace.

Součástí naší péče o Vás je též dvanácti-dílný, on-line, Kurz správné výživy a stravování, tuto službu je možné poskytnout i pokud se naším klientem nestanete, ale máte zájem orientovat se v problematice výživy, jeho cena pro neklienta je 1200Kč včetně DPH.

Wellness studio Ondra jsem založil v roce 2012 kdy jsem vzhledem k onemocnění mojí manželky potřeboval najít možnost nějaké  výdělečné činnosti již bych mohl provázat s péčí o manželku trvale upoutanou na lůžko.

Mým prvním klientem jsem se nechtěně stal já sám. Přestože jsem celí život byl pomněrně aktivní vážil jsem tehdy 95 kg a byl jsem přesvědčen, že je to tak v pořádku na základě informací a při jejich ověřování v praxi, jsem zjistil, že to může být i jinak. Po roce, když jsem si upravil svoji váhu o 17 kg směrem dolu, jsem zjistil, že tři patra lze vyjít bez zadýchání a bolesti na prsou, která se po mých předchozích třech infarktech, při větší námaze pravidelně dostavovala. Tak jsem se přestal vyhýbat fyzicky náročnějším aktivitám a mohu si dopřát místo procházky i  proběhnutí s naším stafordem Badym, k jeho velké radosti. A i moje paní doktorka mne začala chválit, že jsem si její domluvu na dietnější režim v souvislosti s mým počínajícím diabetem vzal k srdci, což se projevuje i v mých krevních rozborech.

A tak od té doby s klidným svědomím a rád pomáhám několika desítkám klientů po celé naší republice, protože již vím, že není potřeba nikoho nutit a trápit hladem či enormní sportovní zátěží, ale stačí tomu, kdo má zájem poslouchat, podat správné informace a individuáně upravit stravovací režim a výsledky mé aktivity přinesou radost do života mnoha dalším.

Proč právě s Ondrou?

Důvodů je několik:

Používám nejmodernější postupy a metody, ověřené letitou praxí, vypracované na vědeckých metodách, podložené klinickými studiemi.

Osobně jsem si na sobě prověřil jejich účinost a trvalost dosažených výsledků.

Každý klient má zajištěn osobní přístup a garanci výsledku.

Stravovací plán vypracovávám s ohledem na klietovi současné stravovací zvyklosti, tak aby změny byly snadno aplikovatelné a nenarušovaly klientův zaběhlý program.

TIP: Nejste rohodnuti něco měnit, nevadí, kontaktujte mne a nechte si vypracovat, nezávazně a bezplatně  analýzu tělesné stavby.

BONUS: Říkají o mě, že mám v telefonu příjemný hlas.

Z vlastní zkušenosti a u mnoha klientů jsem si potvrdil, že ten nejzásadnější problém je udělat rozhodnutí, jakmile je uděláte, vyplňte prosím, pokud možno pravdivě dole připravený formulář a za pár dnů, po úvodní konzultaci a nastavení Vašeho osobního stravovacího plánu, pocítíte pozitivní změnu, za pár týdnů měřitelné rozdíly v objemech i váze. 

Kontakty na Nutričního terapeuta Wellness studio Ondra, Albrechtice nad Vltavou

Web: www.hubnuti-s-ondrou.cz

Mobil: +420 721 729 496

E-mail: ondrejliivanec@email.cz

Adresa firmy:

Albrechtice nad Vltavou
Jehnědno 32
39701

Otevírací hodiny:

  • Telefonický kontakt denně od 7:00 do 22:00
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here