Nutriční terapeut Petra Drobná, Zlín

0
4008
Nutriční terapeut Petra Drobná, Zlín
Nutriční terapeut Petra Drobná, Zlín

Nabízím komplexní službu ve zdraví – výživové poradenství, hubnutí, terapie (kvantová) – odstraňování mentálních bloků a vzorců, osobní koučink, osobní trenér fitness, také příprava na bikiny fitness. Součástí je tělesná analýza na biointerančním přistroji InBody 230.

Jmenuji se Petra Drobná, je mi 39 let a jsem šťastná nejen díky své práci, ale také díky svým 2 dětem a manželovi. 🙂

Již od malička jsem nikdy moc nebyla doma, pořád jsem někde „běhala“, hrála s klukama fotbal :-), pořádala před domem různé závody a nakonec mě na dobu 10 let (od 9-19 let) naplno pohltila házená, kdy jsem měla možnost díky ní i reprezentovat naši republiku v juniorkách.

Když jsem v 19 letech s tímto sportem skončila i když mě posilovna nikdy nebavila, začala jsem ji přesto jako ÚPLNÝ AMATÉR navštěvovat, protože jsem nemohla být fyzicky nečinná. Později měFITNESS začalo zajímat víc a víc a já si rozšířila vzdělání tímto směrem oficiálně.

Jenže stále jsem cítila, že tomu něco chybí, že to není dokonalé a po té jsem svoji činnost rozšířila i o vzdělání ve VÝŽIVĚ a po pár letech souvztažné podnikatelské praxe jsem opět dospěla názoru, že iPSYCHIKA patří do tohoto „balíku“, která teprve „dokoná tu dokonalost“ veškeré spokojenosti a VNITŘNÍHO ŠTĚSTÍ, po kterém toužíme všichni a opravdově. 🙂

Moji práci, resp. pomoc lidem považuji vedle své rodiny za svoje poslání a smysl života. Veškeré metody a konkrétní techniky mám samozřejmě vyzkoušeny sama na sobě, protože jsem přesvědčena, že to, co člověk šíří, by také měl sám dělat. Nalezení VNITŘNÍHO KLIDU A MÍRU V DUŠI SPOLU S VLASTNÍ FYZICKOU SPOKOJENOSTÍ vnímám jako hlavní prioritu našeho života, protože DOKUD NEBUDETE CELKOVĚ SPOKOJENI SAMI SE SEBOU, pak nemohou být šťastní ani lidé kolem vás.

Mým cílem a úkolem je vás nasměrovat k POCHOPENÍ VÝZNAMUslov VÝŽIVA A POHYB, naučím vás vyváženému a prakticky uchopitelnému stravování BEZ ZÁKAZŮ A REŽIMŮ A DIET (zdravým selským rozumem) ve spojení s vaším cílem spolu s efektivním a účinným POHYBEM nejen v posilování, naučím vás orientovat se v sortimentu kvalitních a nutričně hodnotných potravin a jako NEZBYTNOU SOUČÁST toho všeho se také zaměřuji pomocíVLASTNÍ INTUICE a tzv. „KVANTOVÉ TECHNIKY“ i na vaši DUŠI a fakt, jestli jste ŠTASTNÍ, jak můžete být ŠŤASTNĚJŠÍ, resp. jak zmenšit vaše PROBLÉMY A ÚZKOSTI, které vám mohou bránit v dosahování vašich cílů.

Jak Vám konkrétně můžu pomoci?

  • Podrobně prozkoumám, zanalyzuji a zhodnotím váš dosavadní způsob stravování a navrhnu vám nové optimální složení, časový rozvrh a zastoupení jednotlivých živin.
  • Vytvořím optimální program pro váš cíl (redukce, zvýšení hmotnosti…)
  • Budu vám v období vaší snahy pravou rukou pro podporu a motivaci.
  • Sestavím osobní jídelníček – redukční, nabírání svalové hmoty, tvarování postavy atd. s přihlédnutím k vašim případným zdravotním problémům (např. zvýšený cholesterol, cukrovka, alergie) nebo jiným problémům vztahujících se např. k druhu zaměstnání resp. k vašemu celkovému dennímu nebo nočnímu režimu.
  • NEBUDETE NA TO VŠE SAMI, ale budete mít pravidelné konzultace se mnou, kde budete mít možnost vidět vaše pokroky.

Jak spolupráce se mnou probíhá?

  • Objednáte se na vstupní konzultaci, kde společně probereme váš životním styl, představy o vašem cíli a podmínky, které k tomu máme k dispozici.
  • Na základě získaných informací a dohodnutých podmínek vám zanalyzuji dosavadní chyby ve vašem celkovém režimu a připravím nový, nutriční plán uzpůsobený vašim požadavkům a možnostem.
  • Pod mým vedením se naučíte orientovat ve světě nutričních hodnot, glykemických indexů a samostatnosti v sestavování vlastního denního menu….nečekejte na zázračnou pilulku – nic takového neexistuje.
  • Délka spolupráce se mnou může trvat do té doby, než zjistíme, že jste schopni se při stravování a cvičení již sami o sebe postarat, a jste schopni si svůj vytyčený cíl sámi pohlídat.

Kontakty na Nutričního terapeuta Petra Drobná, Zlín

Web: www.petradrobna.cz

Mobil: +420 606 731 692

E-mail: info@petradrobna.cz

Adresa firmy:

Zarámí 4077
76001
Zlín
Budova PSG

Otevírací hodiny:

  • Po telefonické dohodě
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here