Nutriční terapeut MUDr. Rudolf Němec, Praha

0
2087
Nutriční terapeut MUDr. Rudolf Němec, Praha
Nutriční terapeut MUDr. Rudolf Němec, Praha

Ordinace nabízí účinnou a odbornou pomoc při problémech s nadváhou či obezitou.

Ordinace nabízí účinnou a odbornou pomoc při problémech s nadváhou či obezitou od roku 1995. Úspěšnost léčby je přes 80%. Kritériem úspěšnosti je redukce tělesné hmotnosti o více než 10% původní hmotnosti, v případě původního BMI do hodnoty 30. V případě BMI 30 a více je kritériem úspěchu minimální úbytek 20%.

Léčbu zahajujeme pohovorem o délce cca 1 hodiny. Probereme pacientův zdravotní stav, vývoj nadváhy v průběhu života, životosprávu a stravovací návyky. Na základě získaných údajů stanovíme léčebný postup včetně vhodné medikamentózní léčby.

Dietní opatření jsou dostatečně radikální, aby splnila požadovaný úbytek váhy cca 4 kg měsíčně. Dále dieta splňuje všechny zdravotní požadavky, tedy kromě účinnosti, hlavně vyváženost jednotlivých živin a dostatečnou pestrost stravování. Všechny používané poživatiny jsou běžně k dostání v obchodech s potravinami. Další výhodou diety je, že odpadá nutnost počítání kalorií a vážení potravy.

Plán redukce váhy zahrnuje začátek, tempo a přibližný konec léčby. V průběhu léčby pacient dochází na kontroly nejdříve po dvou týdnech, poté měsíčně. Léčbu končíme pohovorem, v němž stanovíme následnou životosprávu a limit v kg, kdy je vhodné léčbu, již pouze ve velmi zkrácené formě zopakovat. Tato metoda umožňuje udržovat tělesnou hmotnost na příznivých hodnotách celoživotně.

Kontakty na Nutričního terapeuta MUDr. Rudolf Němec, Praha

Web: www.leceni-nadvahy.cz

Telefon: +420 272 761 328

Mobil: +420 603 319 309

E-mail: drnemec@volny.cz

Adresa firmy:

Jihozápadní V 1022/17
14100
Praha, Záběhlice

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here