Nutriční terapeut Monika Bulánková, Praha

0
1819
Nutriční poradce Monika Bulánková, Praha
Nutriční poradce Monika Bulánková, Praha

Poskytuji poradenství v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Nabízím různé programy, individuální vstupní konzultace, sestavení týdenního stravovacího plánu na míru i rozšíření navrženého jídelníčku o další týden.
Myslím, že každý bez rozdílu by fit chtěl jistě být. Druhá stránka věci ale je, jestli opravdu víme, co proto máme dělat. Každý den se na nás valí tisíce zaručených informací z televize, internetu nebo časopisů, ale kterou si vybrat, to je ta otázka!  Jednou z možností, kde najít správné informace, je Výživový poradce. Proto mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám poradím na Vaší cestě zdravým životem a pomohu s dosažením Vaší vysněné postavy!

O MNĚ

  • Narodila jsem se 8.7.1982 v Praze
  • Po ukončení gymnázia jsem studovala VOŠ personální management
  • Po té jsem strávila rok v Australském Sydney, kde jsem mimo jiná studovala VOŠ zaměřenou na sport a fitness – Australian Academy of Sport and Fitness. Na této škole jsem měla možnost se seznámit s nejrůznějšími sportovními směry a více tak pochopit oblast sportu a zdravé výživy.
  • Po návratu do Čech jsem si rozšířila své vzdělání na VŠ v oboru vzdělávání dospělých.
  • Po té jsem pracovala na pozici personálního poradce pro telekomunikační společnost v UK.
  • Po celou tu dobu jsem se aktivně věnovala sportu, především fitness, ale také zumbě, aerobicu, jumpingu či józe.
  • V roce 2012 jsem získala certifikát výživového poradce

O zdravý životní styl se již zajímám dlouhá léta. Nemám ráda extrémy a radikální řešení čehokoli, a tak myslím, že i zdravý životní styl může být příjemný a kulinářsky zajímavý. Zdravý životní styl neznamená jen mrkev a dušená kuřecí prsa. Kdo žije zdravě, si zcela jistě v přiměřené míře může dopřát cokoli. Věřím tomu, že zdravý selský rozum a zlatá střední cesta jsou tou správnou volbou. Někdo ale toto posoudit nedokáže a tak jednou z možností, kde najít správné informace, je Výživový poradce. Pevně věřím, že i právě Vám poradím a pomohu najít tu správnou cestu zdravým životním stylem.

Mé služby tedy nabízím všem lidem, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav nebo si vylepšit svou postavu. Rozhodně ode mě nečekejte nesmyslné redukční jídelníčky, či kouzelné hubnoucí nápoje. Jídelníček, který Vám doporučím, musí být především chutný, pestrý a vyhovovat Vašim stravovacím zvyklostem. Nejoptimálnější je, když člověk přijme zdravé stravování za svou „životní filozofii“ a nebude mít tendence ukončovat „dietu“ a vracet se k původním návykům, které ho či ji například k nadváze či zdravotním komplikacím přivedli.

Kontakty na Nutričního terapeuta Nutriční terapeut Monika Bulánková, Praha

Web: www.to-be-fit.cz

Mobil: +420 739 619 241

E-mail: tobefit@seznam.cz

Adresa firmy:

Vážská 254/3
19600
Praha, Čakovice

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here