Nutriční terapeut DrStanek.cz, Praha

0
2138
Nutriční terapeut DrStanek.cz, Praha
Nutriční terapeut DrStanek.cz, Praha

Internetový prodej produktů Guareta zaměřených na redukci váhy a následné udržení. Nabídka dietních jídelníčků a doplňků stravy podporující hubnutí. V nabídce se nachází polévky, pudinky a krémy, proteinové tyčinky i koktejly. Velmi oblíbené jsou hotové pokrmy DietLine, vhodné do každého jídelníčku.

Vyberte si ze široké nabídky výrobků určených k náhradě běžné stravy Guareta, které Vám pomohou nejen zhubnout, ale také si váhu udržet!

Polévky, pudinky a krémy Guareta jsou určeny k náhradě hlavního jídla za účelem snížení nebo udržení váhy. Obsahují všechny důležité látky, které naše tělo nezbytně potřebuje. Jsou velmi výživné, ale zároveň mají výrazně nižší energetický obsah než běžný pokrm.

Polévky Guareta se hodí k náhradě oběda či večeře a dokážete s nimi zhubnout bez hladovění!
Chcete-li opravdu zhubnout, určitě zařaďte polévky Guareta do svého jídelníčku. Připravují se snadno přelitím obsahu sáčku vroucí vodou. Jsou lehce stravitelné a brzy se budete cítit lépe.

Kdo nedokázal zhubnout úpravou svého stávajícího jídelníčku, s polévkami Guareta to dokáže!

Polévky Guareta jsou ochuceny tak, aby vyhovovaly českým stravovacím zvyklostem a chuťovým preferencím. A tak můžete v hrachové polévce najít třeba oblíbené krutónky či v houbové opravdové sušené houby.
Rajská a zeleninová polévka budou určitě chutnat i těm, kteří zhubnout nepotřebují a preferují lehký jídelníček s dostatkem čerstvé, sterilované či sušené zeleniny.

Zhubnout se vám také může snadno podařit, nahradíte-li dvě hlavní jídla za den Guaretou a zbylé dva pokrmy za den sestavíte z nízkotučných mléčných výrobků, libového masa a zeleniny.

Kdo by chtěl zhubnout a přitom si dát i něco sladkého, určitě ocení pudinky Guareta

Čokoládové a vanilkové pudinky Guareta jsou vhodné zejména na snídani, nebo místo večeře. Výborně zaženou chuť na sladké. Změníme-li jejich texturu přidáním dvou lžiček nebo sáčků Guarety Slimlinei, hodí se pak k postupnému ujídání a lépe zaženou přirozený hlad za začátku dietního režimu, kdy si musíme zvyknout na skromný jídelníček.

Hodně lidí, i když třeba již významně nepřibírají, nemohou zhubnout i proto, že jejich snídaně jsou příliš bohaté na sacharidy. Bez běžného pečiva, které obsahuje hodně škrobu a je jinak chudé na ostatní výživné látky, se řada domácností ráno nedokáže obejít.

Kdo ale zhubnout chce a skutečně to potřebuje, musí pečivo vyřadit a jídelníček sestavit jiným způsobem.

Jogurtové krémy Guareta Morning Start jsou ideální náhradou snídaně v období, kdy potřebujeme zhubnout a nechceme udělat nevhodnou snídaní dietní chybu. Jsou lahodné a každý si určitě vybere alespoň jednu příchuť, která mu bude vyhovovat. Příchuti broskev, cookies nebo stracciatella určitě stojí za to ochutnat!!!

Bagety, sladké pečivo, či různé cereální tyčinky ve kterých je obilné zrno slepeno sirupem jsou často naší svačinou. Jsou však většinou značně nepřiměřeným zdrojem sacharidů a v některých případech i tuku. Celou řadu důležitých látek naopak postrádají, nebo je obsahují v zanedbatelném množství.

Ve dnech, kdy si nemůžete připravit výživnou a zdravou svačinu, anebo když chcete zhubnout, vyzkoušejte tyčinky Guareta!

Tyčinky Guareta (broskev, čoko, jogurt, jablko, kapučino, smetana) jsou výživově kompletní a zajišťují dostatek výživných látek pro běžnou svačinu. Mají odpovídající energetický obsah a pomáhají nám svačit bez dietních chyb. Dáme-li si je místo běžné svačiny, vyvarujeme se nepřiměřeného příjmu sacharidů a tuku. Nemusíte si tedy na nich pochutnávat pouze tehdy, chcete-li zhubnout, ale také tehdy, kdy zkrátka zdravá svačina není po ruce…

Poskytuje péči o pacienty, kteří vyžadují:

  • Redukci váhy před operacemi (např. před náhradou kyčelního kloubu)
  • Redukci váhy u pacientů s komplikacemi (s hypertenzí, ischemickou chorobou srdeční, hyperlipidemií, s poruchami sacharidové tolerance, s onemocněními pohybové soustavy)
  • Nutriční podporu při rekonvalescenci, nádorových onemocněních, gastroenterologických onemocněních, cévních mozkových příhodách, předoperační přípravě aj.
  • Částečnou nebo úplnou gastrickou či enterální výživu (u pacientů s píštělemi, gastrostomiemi, jejunostomiemi, poruchami polykání, onemocněním jícnu, gastroenterologickými onemocněními – např.M.Crohn aj.)
  • Částečnou nebo úplnou parenterální výživu
  • Realimentace u pacientů s mentální anorexií
  • Farmakologickou léčbu poruch metabolismu souvisejících s výživou

Kontakty na Nutričního terapeuta DrStanek.cz, Praha

Web: www.drstanek.cz

Mobil: +420 731 189 044

Mobil 2: +420 733 577 139

Mobil 3: +420 732 529 394

E-mail: info@drstanek.cz

Adresa firmy:

Karoliny Světlé 316/13
11000
Praha, Staré Město

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here