Matchaga – to je energie a soustředěnost v jednom šálku ✅

0
871

Milujete svoji denní dávku kofeinu, který vás po ránu pěkně nabudí? Zároveň byste však chtěli kávu nahradit jinou, zdravější, alternativou? Žádný problém! Dnes bychom vám rádi představili zázrak jménem Matchaga, který v sobě ukrývá kombinaci kvalitního zeleného čaje Matcha s finskou houbou Chaga.

Matchaga aneb 1 šálek denně pro váš dobrý pocit

Matchaga je chutný a zdravý nápoj, který vznikl spojením dvou surovin. A to kvalitního zeleného čaje Matcha, který pochází z Japonska, spolu s houbou Chaga, která je původem z finských lesů. Tento nápoj, který můžete pít na nejrůznější způsoby, toho slibuje opravdu mnoho. A to:

  • Dostatek energie a soustředění do nového dne. A to díky složkám EGCG a L-Theaninu, které pomáhají s koncentrací a zklidněním.
  • Pomáhá zrychlit metabolismus, proto jde o ideální nápoj v době před cvičením.
  • Jde o skvělý doplněk při detoxikaci organismu.
  • Dostanete do sebe pořádnou dávku betaglukanů a adaptogenů, které mají pozitivní vliv na váš imunitní systém.

Koupit Matchaga

Co je matcha?

Zatímco na výrobu klasického zeleného čaje se používají lístky, které se vylouhují v horké vodě, na výrobu matchy jsou používány pouze nejmladší lístky z čajovníku, které byly před sklizní zastíněny, aby došlo k intenzivnější produkci chlorofylinu a antioxidantů. I proto je matcha plná zdraví prospěšných látek. Prvními konzumenty tohoto čaje byli buddhističtí mnichové, a to před více než 800 lety. Považovali jej za meditační nápoj, v současnosti se jedná o jeden z nejkvalitnějších nápojů světa.

Recenze Matchaga
Recenze Matchaga

Co je chaga?

Chaga je houba, která byla již od dávných dob používána pro své léčivé účinky. První zmínky o této houbě pochází z přelomu šestnáctého až sedmnáctého století, kde se houba používala jako náhražka čaje, ale i jako lék proti rakovině. Jde o tekutinu s nahořklou chutí, která má pozitivní vliv na imunitu, ale i trávení. Dále se pak používá jako podpora imunitního systému.

Koupit Matchaga

Jak Matchagu připravit?

Jako čaj

Sáček se směsí Matchaga stačí vysypat do suchého šálku a zalít 2-3 dcl vody o teplotě maximálně 70°C. Poté stačí zamíchat a případně ochutit medem, citronem či mlékem.

Jako ledovou limonádu

Matchagu si můžeme připravit i ve formě osvěžující ledové limonády. Matchagu rozmícháme v malém množství vody, aby se prášek pořádně rozpustil. Poté dolijeme vodou, minerálkou nebo jiným nápojem. K ochucení přidáme citron, bylinky, sirupy. Nezapomínáme ani na led, který nás osvěží.

Rozbalujeme Matchaga
Rozbalujeme Matchaga

Jako smoothie

Pokud milujete smoothie, ale i chuť Matchy, můžete tato dvě potěšení spojit v jedno. Jednoduše stačí, když nasypete sáček s Matchagou do ovoce a zeleniny, ze kterých si budete smoothie dělat. Přidáte trochu vody či mléka a dobrý nápoj bohatý na vitaminy je na světě!

Matchaga smoothie
Matchaga smoothie

Jako součást dezertu

Matchagu si můžete přidat také do svých oblíbených dezertů. Nám chutnala ve tvarohu, ale i jako součást nepečeného dortu, který navíc hezky obarvila.

Matchaga – jak vypadá balení

Balení Matchagy je opravdu hezké na pohled. Domů vám přijde hezká krabička, ve které najdete 28 vzduchotěsných pytlíčků, v nichž najdete své nápoje. Pokud budete pít pravidelně jeden nápoj denně, vystačíte si s tímto balením na čtyři týdny.

Matchaga - krabička
Matchaga – krabička

Matchaga – naše recenze

Nápoj je zabalen v malých pytlíčcích, takže se nemusíte bát, že by se vám prášek rozsypal. Velkou výhodou tohoto balení je fakt, že si člověk může jeden až dva pytlíčky nosit kamkoliv s sebou. To oceňujeme zejména ve chvílích, kdy jsme dlouho v práci a potřebujeme dobít energii. Matchaga nám nejvíc chutnala jako součást teplého nápoje, dobrá je ale i na ochucení a dobarvení nejrůznějších dezertů.

Koupit Matchaga

Shrnutí
Datum sepsání
Název
Matchaga
Výsledky
41star1star1star1stargray
Product Name
Matchaga
Price
CZK 360
Product Availability
Available in Stock

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here