Jsem líná. Co s tím?

0
1049

Při myšlence na léto jsou mnozí odhodláni pustit se do cvičení. V období plavek chce přece každý vypadat tip-top! Bohužel, často se stává, že předsevzetí jak rychle přijdou, tak i rychle odejdou. To je hlavní důvod, proč se nakonec do posilovny ani nedostaneme. Jak překonat svou lenost a vybudovat si pevnou vůli? Kde najít motivaci, která nám nedovolí skončit?

Zkuste toto …

Pro ty opravdu líné ženy, které měly dosud pouze silné řeči budou prvotní motivací možná i obyčejné sportovní legíny. Pořádná výbava je přece základem kvalitního sportovního výkonu. Začnete tedy cvičením, které v sobě zahrnuje běh po obchodech, aby jste sehnali co nejvkusnější a stylový kousek sportovního oblečení. Jestliže toto nepovzbudí ke cvičení všechny ženy, tak alespoň nákupní maniačka určitě! Na trhu o sportovní legíny nebo i sportovní kraťasy, zda capri legíny, není nouze. Dostupné jsou v různorodých barvách, vzorech, střizích. Záleží na ženě jestli chce poutat pozornost, nebo si jednoduše zacvičit a cítit se pohodlně. Sto lidí, sto chutí.

Běhat nemusíte samozřejmě jen po obchodech. To by bylo tedy pořádně drahé cvičení. Důležité je hledat pohyb všude tam, kde je to možné. Pokud vám to čas dovolí, zvolte cestu do práce pěšky nebo na kole, ne autem. Zapomeňte na výtahy a vyšlapte si to domů pěkně po schodech, byť na to nejvyšší patro. Je důležité stavět pro sebe výzvy, které se budete snažit překonat. Maminkám, které si nemohou dovolit pravidelně cvičit úplně postačí, pokud pokud budou chodit s kočárkem svižným tempem. Je však důležité mít plán a snažit se dosáhnout v tom určitý systém. Pokud se rozhodnete, že budete chodit do práce pěšky, tak každý den. Pokud ze svého života eliminujete výtah, tak už na něj nemůžete ani pomyslet. Nechce se vám s kočárkem do zimy? Najděte si pozitivum, které vás i navzdory únavě donutí vypadnout ven na delší procházku. Pouze takto se vám podaří dopracovat se k sebekázni, která vás požene vpřed.

Co dál?

Pokud jste tuto fázi úspěšně zvládli, zkuste se přihlásit alespoň jednou v týdnu na skupinové cvičení. Když jste si koupili sportovní legíny, musíte je přece ukázat světu. Termínu cvičení přizpůsobte celý zbytek týdne tak, abyste tam skutečně šli! Je důležité z cvičení vytvořit povinnost. Tak jako musíte ráno vstát, pořídit děti a jít do práce, stejně musíte jít cvičit. Jiné myšlenky si ani nepřipouštějte.

Zpočátku asi vystřídáte několik druhů cvičení, protože chvilku trvá, než si každá najde to, co jí vyhovuje. Pokud vás cvičení nebude bavit, nevydržíte ani dlouho cvičit. Postupně si můžete přidávat několik hodin cvičení během týdne. Pokud se dostanete na úroveň tří aktivit během sedmi dní, bude to perfektní!

Velkým motivátorem umí být rodina nebo partner, který vás v cvičení povzbudí a podpoří. V takovém případě to nepochybně zvládnete s úsměvem na tváři.

Abyste během cvičení cítili komfortně, dbejte na kvalitu sportovního oblečení. Dedoles vám nabízí legíny různých stylů. Sportovní legíny, capri legíny, legíny zvonového střihu, legíny s vysokým nebo nízkým pasem nebo i sportovní kraťasy. Na jejich e-shopu naleznete také plus size legíny a nezapomínají ani na muže. To, co nabízejí svým zákazníkům není pouze kvalitní, ale zároveň stylové, krásně barevné a vkusné. Sportovní legíny nebo sportovní kraťasy od Dedoles budou nepochybně silnou motivací, která vám pomůže splnit vaše cíle.

A teď vstaňte a jděte si zaběhat! Neboť jak řekl Jan Amos Komenský: „Na dobrém počátku všechno záleží“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here