Magnetoterapie je způsob, jak se poprat s pásovým oparem i polyneuropatií

0
925

V posledních deseti letech nastal neuvěřitelný pokrok v technologiích, a to dokonce i v natolik specifických, jako jsou zdravotnické přístroje. Velice oblíbená je magnetoterapie, která má pozitivní dopady na polyneuropatii, ale také pásový opar. Velkou výhodou je, že si můžete přístroj na magnetoterapii pořídit i domů. V následujících řádcích vám prozradíme jeho přednosti i způsob fungování.

Chcete vědět, jak léčit polyneuropatii? Objevil se u vás či někoho z rodiny pásový opar? V takovém případě na scénu nastupuje magnetoterapeutický přístroj, jenž využívá pulzní magnetické pole. Účinky jsou opravdu vysoké, procedury pomáhají od bolestí a obsluha je intuitivní. Stačí spustit program, přiložit aplikátor na postižené místo a necháte přístroj působit.

Jak zastavit polyneuropatii?

Polyneuropatie představuje poruchu periferních nervů, ke kterým dochází působením vnitřních i vnějších vlivů. Polyneuropatie zasahuje především dlouhé nervy na dolních končetinách. Příčinami často bývají cukrovka, nadměrné pití alkoholu, bakteriální či virové infekce, poruchy kostní dřeně i silné léky.

Polyneuropatii výrazně zlepšuje pravidelná magnetoterapie. Doporučuje se aplikace dvakrát až čtyřikrát denně, a to po dobu několika měsíců.

Jak na pásový opar?

Dalším problémem bývá pásový opar, jenž se může objevit v podstatě kdekoliv na těle. Infekční kožní onemocnění se projevuje bolestivou vyrážkou. Léčení pásového oparu můžete podporovat i pomocí magnetoterapie, která má velice dobré výsledky. Sice je léčba pásového oparu běh na dlouhou trať, nicméně díky magnetoterapii zmírníte bolestivost postiženého místa a urychlíte léčbu.

Vyzkoušejte tedy přístroje Biomag, které jsou rozděleny na dvě kategorie, a to pro domácnost a profesionály.

Náš tip: Magnetoterapie pomáhá i lidem, které trápí lehká mozková dysfunkce.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here