LIPOSOMAL kys.Hyaluron+Kolagen+Vit.C&Q10 30×6.5g z lékárny Benu.cz

0
65

LIPOSOMAL kys.Hyaluron+Kolagen+Vit.C&Q10 30×6.5g od výrobce Clinical nutricosmetics je k dostání za cenu 559 Kč. Přejít do obchodu.

LIPOSOMAL Kyselina Hyaluronová, kolagen, Vitamín C a Q10 je doplněk stravy v pohodlné formě chutného nápoje s ananasovou příchutí. Jednotlivé složky jsou obaleny fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. To zabezpečuje v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Lipozomální obal chrání před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk.Kolagen se řadí mezi nejhojněji se vyskytující proteiny v našem tělě. Nalezneme jej ve svalech, kostech, kůži, cévách, trávícím systému a šlachách. Právě kolagen poskytuje kůži elasticitu a sílu.V 1 denní dávce u tohoto přípravku LIPOSOMAL najdete až 3000mg hovězích kolagenových peptidů.Pravidelný přísun vitamínu C zabezpečí normální tvorbu vlastního kolagenu. Kromě toho přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka, která se nachází v kůži a v kloubech a je schopná vázat velké množství vody.Produkce koenzymu Q10 v těle může klesat s postupujícím věkem a proto je vhodné jej tělu dodávat zvenčí.Balení obsahuje 30 samostatně balených sáčků po 6,5g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si LIPOSOMAL kys.Hyaluron+Kolagen+Vit.C&Q10 30×6.5g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here