RELOXAN Mint žvýkací tablety s příchutí máty 48 tablet z lékárny Benu.cz

0
51

RELOXAN Mint žvýkací tablety s příchutí máty 48 tablet od výrobce HALSA PHARMA je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

Reloxan Mint je zdravotnický prostředek ve formě žvýkacích tablet s mátovou příchutí, určený na úlevu od pálení žáhy a na žaludeční obtíže způsobené žaludeční kyselinou. Pálení žáhy je obecně zapříčiněno přebytkem žaludeční kyseliny a zpětným tokem obsahu žaludku do jícnu. Většinou je vnímáno jako pocit pálení v oblasti žaludku, který se může šířit vzhůru za hrudní kost. Reloxan Mint obsahuje kombinaci uhličitanu vápenatého, uhličitanu hořečnatého a ochranných rostlinných látek z opuncie, která působí proti zažívacím potížím dvěma způsoby:•    neutralizuje žaludeční kyselinu, což vede k úlevě od akutních příznaků (pálení žáhy, kyselé říhání);•    pokrývá narušenou sliznici žaludku a jícnu zklidňujícím ochranným filmem.Reloxan Mint je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let a neobsahuje konzervační látky, umělá barviva, lepek ani laktózu.Balení obsahuje 48 žvýkacích tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si RELOXAN Mint žvýkací tablety s příchutí máty 48 tablet výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here