Clinical Melatonin Forte Original 100 tablet z lékárny Benu.cz

0
51

Clinical Melatonin Forte Original 100 tablet od výrobce Clinical nutricosmetics je k dostání za cenu 279 Kč. Přejít do obchodu.

Melatonin Forte ORIGINAL je doplněk stravy ve formě tablet obsahující melatonin – hormon spánku. Melatonin je látka tělu vlastní ovlivňující cirkadiánní rytmy, jeho hladina v krvi se za normálních okolností zvyšuje po nástupu tmy a vrcholí uprostřed noci. Organismus si ho vytváří sám, ale jeho produkce s věkem může klesat, a proto se doporučuje dávkování individuálně konzultovat s lékařem, či farmaceutem.Denní dávka obsahuje 0,499 mg melatoninuDávkování nad rámec denní dávky stanovuje farmaceut nebo lékař. Tableta obsahuje 1,999 mg melatoninu.Melatonin není návykový.Vhodné pro vegetariány a vegany.Balení obsahuje 100 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Clinical Melatonin Forte Original 100 tablet výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here