Jak vyzrát na podzimní nachlazení

  0
  1681

  S příchodem podzimu s tím bojuje mnoho z nás: rýma, kašel, mírně zvýšená teplota, zkrátka se člověk cítí pod psa. Kvůli práci nebo studiu nemoc často přecházíme, čímž se náš stav jenom zhoršuje. Jak ale s kašlem efektivně bojovat?

  Zařiďte si chvilku klidu

  Není to vždycky jednoduché, ale téměř nutné. Vyjdete-li s nachlazením a kašlem ven mezi další lidi, dochází nejen k oslabení vaší imunity, ale navíc riskujete, že své zdravotní potíže přenesete právě na ně. Fakt, že lidé často svá drobná onemocnění ignorují a nezůstávají doma, je důvodem, proč se na podzim bojíte i nastoupit do autobusu, abyste něco nechytli. Pokud jenom trošku můžete, omezte po dobu nachlazení styk s lidmi, zůstaňte doma s teplým čajem a pořádně se vyspěte. Ostatně, i dostatek odpočinku je způsobem, jak s nemocí bojovat.

  Zvolte účinné léčebné prostředky

  Pokud už se vám podaří vymoct si pár dnů volna, je dobré jich využít k rychlému doléčení – a jenom ležet v posteli nemusí stačit. Ideální volbou jsou některé z volně dostupných sirupů proti kašli. Dobrých výsledků dosahuje Stoptussin sirup, který si s běžným kašlem poradí během tří dnů. Tlumí dráždění ke kašli a usnadňuje vykašlávání, což z něj dělá výborný přípravek v případě, že trpíte suchým, nepříjemným kašlem.

  Máte děti a nevíte, jak si poradit s jejich vracejícími se podzimními nemocemi? Pak pro vás máme dobrou zprávu: děti od šesti měsíců mohou Stoptussin sirup užívat také. Především u nich však nezapomínejte na to, že žádný léčebný prostředek není samospásný. Aby se děti plně uzdravily, je potřeba je zahrabat do peřin a naordinovat jim klid, teplo a odpočinek.

  Prohlédněte si Stoptussin leták a ujistěte se, že jde o ten pravý přípravek právě pro vás nebo vaše děti. Pokud trpíte dlouhotrvajícím nepříjemným kašlem, nepodceňujte však nutnost návštěvy lékaře.

  5/5 - (1 vote)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here