Jak usnout

0
1428

Řešíte často problém s nespavostí a nevíte jak se přinutit usnout. V noci koukáte do noci do stropu a ne a ne zabrat? Znáte všechny teleshopingy a pořady typu DO-RE-MI, protože v noci prostě nespíte? Máme pro vás několik rad, jak usnout.

Ne nadarmo se říká, že po sexu se dobře spí a je to skutečně pravda. Pokud tedy nemůžete usnout, zkuste si dopřát příjemnou chvíli s partnerem a uvidíte, jak se vám pak bude hezky spát. To však není jediné, co vás může skvěle uspat.

Dobré je dát si před spaním sklenku vína, nebo panáka něčeho ostřejšího. Uvidíte, jak se vám rázem zavřou oči a bude se vám krásně spát bez toho, abyste si museli brát léky na spaní. Však se podívejte po hostincích jak alkohol na spánek pomáhá

Před spaním se naložte do teplé vany s příjemnou vůní, kterou si můžete dopřát jak z aromalampy, tak i z pěny, která taktéž provoní koupelnu. Meduňkový čaj je velice dobrý na spaní, pokud tedy máte problémy se spaním, udělejte si večer právě meduňkový čaj.

Někteří lidé uvádějí, že na nespavost vyzráli tím, že si koupili dětské fosforeskující hvězdičky, jež se dávají na strop a po nasvícení lampou při zhasnutí svítí a dobře se u nich usíná. Na spaní je také dobré pustit si relaxační hudbu, která je velice příjemná.

Pokud je vaše nespavost dlouhodobá, navštivte lékaře. Předepíše vám léky na spaní. Ty jsou však návykové a po delším užívání přestávají fungovat, proto raději než sáhnete po lécích, vyzkoušejte nejméně jednu z metod, které jsem zde popsala.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here