5 tipů na zlepšení sexuální výkonnosti

0
2027

feet-224680_960_720

Dnes a denně jsme ve stresu, žijeme nezdravým životním stylem, málo spíme, i pohybu je nedostatek. To vše a ještě výšená míra tučných jídel a obezita způsobují, že je náš sexuální život neuspokojivý. Jak muži, tak ženy se potýkají s tím, že mají nízké libido, vzrušivost a erekce je nízká, krátká, nekvalitní. Pokud se situací nebudeme nic dělat, může vést i k rozpadu vtahu, sex je v páru velmi důležitým a pokud nefunguje, nefunguje zpravidla ani vztah.

Vyzkoušet můžete rady, díky kterým se váš sexuální život zajisté zlepší.

Běhejte jako o život

Pokud sportujete, jistě víte, jak pohyb vlévá krev do žil. Pokud není pohyb tím, co byste měli rádi, určitě ho zapojte do svého denního programu. Nebo alespoň jednou za dva dny. Výborný je např. běh, který vás nic nestojí, můžete běhat kdykoli přes den či večer a vaše kondice se každým dnem zlepší.

Pořádně si odpočiňte

Tahle rada se zdá obyčejná, ale není tomu tak. Vezměte si, kolik času týdně strávíte dostatečným odpočinkem? Není tím myšleno dívání se na televizi nebo brouzdání internetem. Aby byl odpočinek efektivní, měl byste si zajít např. na masáž, do sauny, přečíst si před spaním pár stránek z knížky a podobně.

Používejte doplňky stravy

Řešením jsou i efektivní doplňky stravy, které vám pomohou váš sexuální život znovu nastartovat. Jedním z nich je Zerex, který je cenově dostupný a přitom účelný. Zakoupit si ho můžete přes internetové stránky a můžete si být jisti, že vám dorazí diskrétně a nikdo nebude vědět, jaké zboží jste si objednali.

Podívejte se na lechtivé filmy

Velkým životabudičem je podívat se společně s partnerkou na lechtivý film. Tímto způsobem podporuje svůj sex spousta lidí a není na tom nic špatného. Stačí zajít do sex shopu nebo si na internetu stáhnout hezké porno a o zábavu máte postaráno.

Což takhle nové sexy prádlo?

Další možností, jak podpořit chuť na sex a výdrž, je nové sexy prádýlko. V obchodech najdete mnoho různých oblečků, ať už máte rádi klasiku, něco netradičního či extravagantního. Pokud byste koupil prádlo vaší partnerce, zajisté by to velmi ocenila.

Řešte sexuální problémy co nejdříve, než se podepíší na vašem vztahu. Uvidíte, že je to možné, stačí jen chtít a něco pro to udělat.

3.5/5 - (2 votes)
Sdílejte
Předchozí článekJak urychlit menstruaci
Další článekJak usnout

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here