Imutest Autotest na alergie Vejce z lékárny Benu.cz

0
64

Imutest Autotest na alergie Vejce od výrobce Imutest Limited je k dostání za cenu 609 Kč. Přejít do obchodu.

Imutest k detekci alergie, založený na protilátkách IgE, je učen všem osobám, které mají podezření na nežádoucí alergickou reakci na některé alergeny, obsažené ve vejcích. Imutest je používán jako pomůcka při diagnostice zvýšené citlivosti na tyto alergeny. K provedení testu je petřebný pouze malý vzorek krve, jehož získání je hygienické a minimálně nepříjemné.Příčinou alergie na vejce mohou být bílkoviny bílku i žloutku. Dostatečné působení vyšších teplot vaječné alergeny částečně otupí. Nejčastějším příznakem alergie na vejce je kopřivka a/nebo otok obličeke i rtů, někdy dochází k aktivaci stávajících ložisek ekzému. Relativně častým příznakem je zvracení bezprostředně po požití vejce. Při závažnější reakci se mohou ojevit kromě kožních příznaků také příznaky gastrointestinální, respirační, kardiiovaskulární až po plně vyjádřenou anafylaxi.Obsah testovací sadyBalení obsahuje 1 sterilní jehlu určenou k píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s detekčním roztokemObal z umělohmotné fólie obsahuje testovací jednotku a vysoušecí sáčekNávod na použití v českém jazyce

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Imutest Autotest na alergie Vejce výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here