Imutest Aurotest na alergie Mléko z lékárny Benu.cz

0
22

Imutest Aurotest na alergie Mléko od výrobce Imutest Limited je k dostání za cenu 639 Kč. Přejít do obchodu.

Imutest k detekci alergie, založený na protilátkách IgE, je určen všem osobám, které mají podezření na nežádoucí alergickou reakci na mléko. Imutest je používán jako pomůcka při diagnostice zvýšené citlivosti na tento alergen. K provedení testu je potřebný pouze malý vzorek krve, jehož získaní je hygienické a minimálně nepříjemné. Při alergii reaguje imunitní systém na kontakt s alergenem tvorbou IgE protilátek. Imutest k určení alergie na mléko detekuje zvýšené hladiny IgE protilátek specifické pro bílkovinu kravského mléka z krevního vzorku. Jedná se o nejčastější alergii u dětí do 3 let. V průběhu let může odeznít a v dospělosti může člověk, který v dětství trpěl na tuto alergii, mléko tolerovat. Nejčastějším alergenem je beta-laktoglobulin. Příznaky bývají kožní, postihující trávící a dýchací trakt. Mezi kožní příznaky patří svědění, začervenání, kopřivka, otok, rychlé vzplanutí atopického ekzému. Mezi trávíví obtíže patří zvravení, bolesti břicha a průjem. Mezi dýchací příznaky patří akutní rýma, aktní zánět spojivek, zúžení hrtanu a akutní stažení průdušek.Obsah testovací sadyBalení obsahuje 1 sterilní jehlu určenou k píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s detekčním roztokemObal z umělohmotné fólie obsahuje testovací jednotku a vysoušecí sáčekNávod na použití v českém jazyce

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Imutest Aurotest na alergie Mléko výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here